دکتر جان(ویژه پزشکان،پرستار،مشاور)

دکتر جان(ویژه پزشکان،پرستار،مشاور)

نسخه ۴.۴.۷
۵۰۰
نصب فعال
پزشکی
دسته
۶
مگابایت
حجم

همکار گرامی ، در یک جمله میگویم

(( جامعه ایرانی در این شرایط بحرانی بیش از هر زمان دیگری به شما نیاز دارد )). برای کمک به بیماران کرونایی و یا در معرض خطر ، حتی دوستان و خانواده و عزیزانتان ، اپ ((دکترجان)) را نصب کنید و در هرجای دنیا هستید و هر زمانی فرصت دارید ((بدون ارتباط حضوری و بدون خطر ابتلای خودتان)) بصورت متن و صدا و تصویر ویزیت نمایید و مشاوره دهید. فروش و تحویل کلیه اقلام داروخانه ا ی تنها در داروخانه و توسط مسئول فنی، دکتر جان حلقه اتصال بیمار و داروخانه
این خدمت برای کنترل بحران کرونا کاملا رایگان طراحی شده است . شما هم در انتشار این اپ کمک کنید و پیام و اپ را برای تمام همکارانی که می شناسید ارسال کنید . این اپ در دنیا بینظیر است . دست در دست هم بزرگترین افتخار جامعه پزشکی ایران را رقم میزنیم .

دکتر جان اپلیکیشن مبارزه با کرونا

با نیت بکارگیری فناوری و استفاده از توان پزشکان و کادر درمانی  در امر کنترل بحران کرونا ، سایت و اپلیکیشن (دکتر جان) در دستور کار قرار گرفت.

این سامانه ، توانایی دارد اطلاعات تمامی پزشکان داوطلب  را در کشور بصورت یکپارچه به کاربران اپ معرفی کند.در این اپلیکیشن پزشکان درمانگر  و مراکز درمان و تشخیص به کلیه کاربران معرفی می گردند.
داروخانه ها و پزشکان درمانگر و مراکز درمانی علاقه مند ، در پنل مربوط مشخصات خود را وارد کرده و آماده مشاوره و ویزیت از راه دور کاربران خواهند بود. برای کاربران امکان ارسال شرح حال بیماری ، تصویر و توضیحات مدارک پزشکی بصورت الکترونیکی  وجود دارد.
این اپلیکیشن ، نقش ارتباط مستقیم بین پزشک و عموم جامعه را بعهده دارد تا عموم مردم بتوانند از وجود بیماری در خود و درمان های لازم  با خبر شوند و در کمترین زمان و بدون نیاز به مراجعه حضوری به خدمات پزشکی  دسترسی پیدا کنند.این امر همچنین باعث کاهش ترددهای غیر ضروری شده و خدمت رسانی به مردم را تهسیل می نماید.همچنین معرفی سایر مراکز درمانی ، بیمارستان ها ، آزمایشگاه ها ، مراکز تصویر برداری در این اپلیکیشن پیش بینی شده است.
این امر باعث صرفه جویی در زمان و هزینه  ، عدم نیاز به مراجعه حضوری به مراکز درمانی برای مشاوره و اخذ نوبت می شود.همچنین فرد می تواند بصورت آنلاین با پزشکان درمانگر  چت کند و یا صدا بگذارد ، یا تصویر مدارک را ارسال کند و پزشک درمانگر  مربوطه پاسخ های لازم را بصورت آنلاین خواهد دارد.
امید است با راه اندازی این اپلیکیشن ، گامی هرچند کوچک در جهت اعتلای میهن اسلامی خود و خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان برداریم.


logo-enamad logo-samandehi