داروخانه یاب

داروخانه یاب

نسخهٔ ۱.۰.۶
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ بهمن ۱۴۰۰
داروخانه یاب

داروخانه یاب

دیجیتال تیم
نسخهٔ ۱.۰.۶
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ بهمن ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

داروخانه یاب

اپلیکیشن پیش‌رو حاصل یک سال تلاش برای جمع‌آوری اطلاعات بیش از ۷۰۰۰ داروخانه در سطح کشور و بیش از ۱۰۰۰ داروی رایج در ایران است که به صورت کاملا رایگان، کارآمد و با پشتیبانی از اندروید ۵ به بالا ارائه شده است و این اطلاعات هر ساله بروزرسانی می‌شود تا از بروز اشتباه جلوگیری شود.

لیست داروهای رایج

ما سعی کردیم تا کلیه داروهای مورد مصرف در ایران با اطلاعات کاملی از مراجع دارویی معتبر ارائه کنیم که به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل جستجو و مطالعه است.

همچنین خاطر نشان می‌کنیم که از مصرف خودسرانه هرگونه دارو به طور جدی خودداری کنید؛ این اپلیکیشن صرفا برای بالا بردن اطلاعات دارویی نظیر آشنایی با عوارض، تداخل دارویی و سایر موارد استفاده می‌شود و ناشرین و توسعه‌دهندگان این اپلیکیشن هیچگونه مسئولیتی در قبال مصرف خودسرانه داروها ندارند.

لیست داروخانه‌های سراسر کشور

شما به راحتی می‌توانید نام داروخانه مورد نظر خود را جستجو کنید و یا با استفاده از نقشه داروخانه‌های اطراف یا هر نقطه از ایران پیدا کنید.
اطلاعات کاملی از هر داروخانه نظیر تلفن، آدرس و موقعیت مکانی آن روی نقشه موجود است.

به داروخانه‌ها امتیاز دهید

شما به راحتی می‌توانید در زمانی که در هر داروخانه حضور دارید به آنها بر اساس کیفیت و عملکرد آنها امتیاز دهید تا سایر افراد نیز از نظرات شما با خبر شوند.

همچنین در صورت وجود اشتباه در اطلاعات به راحتی می‌توانید از داخل اپلیکیشن آن را گزارش کرده تا اطلاعات تصحیح شوند.

نشان کنید

با استفاده از دکمه «نشان کردن» می‌توانید داروخانه و داروهای مد نظر خود را ذخیره کنید تا در هر زمانی و حتی بدون اینترنت به آنها دسترسی داشته باشید.

کوید-۱۹ (کرونا)

با توجه به شرایط همه‌گیری ویروس کرونا، کلیه اطلاعات آشنایی، پیش‌گیری و درمان بر اساس آخرین تغییرات WHO ارائه شده است و همینطور آمار روزانه ایران و جهان اعلام می‌شود.
آمار ارائه شده توسط سازمان جهانی بهداشت و  از طریق وب‌سایت covid19api.com تأمین می‌شود.

حق نشر و منابع

محتوای دارویی از منابع مختلف و با سهم اندک برای هر یک، از دانشنامه ویکی‌پدیا، اطلاعات چاپی ارائه شده هر محصول و مراجع معتبری نظیر کتاب‌های «مرجع کامل داروهای ژنریک ایران» و «فارماکولوژی کاتزونگ» گردآوری شده است.داروخانه یاب حق استفاده از کلیه محتوای برنامه (اعم از لیست داروخانه‌ها و داروها) را منوط به اجازه کتبی می‌داند و بدون آن اجازه استفاده و انتشار وجود ندارد.


نظرات کاربران - ۷۷ رأی
۲.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Behrouz
Behrouz
۱۴۰۲/۰۶/۱۷
به شدت چرت و افتضاح !!!
بهزاد
بهزاد
۱۴۰۰/۱۱/۱۰
با آپدیت جدید در تاریخ دهم بهمن هزار و چهارصد از کار افتاد!!!
حامد فرید
حامد فرید
۱۴۰۱/۰۱/۲۰
خوب است