504 واژه ضروری- دمو

504 واژه ضروری- دمو

نسخه ۲.۲
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجم

504 واژه ضروری

 

یکی از کاربردی ترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی در سطوح متوسطه و پیشرفته، کتاب 504 واژه ضروری می باشد. تا کنون برنامه های متعددی برای این کتاب طراحی و ارائه شده است که هر کدام نواقص خاص خود را داراست.

اما با استفاده از اپلیکیشن حاضر می توانید به راحتی و در کوتاه ترین زمان و با کمک جدید ترین تکنیک های یاد گیری، اقدام به فراگیری این لغات پر کاربرد نمایید.

برنامه 504 واژه ضروری  نسبت به برنامه‌های مشابه خود از مزیت‌های بسیاری برخوردار است. شما می توانید:

محتویات آموزشی هر درس را مرور کنید،

به تلفظ لغات گوش دهید،

معانی لغات را به زبان انگلیسی و فارسی ملاحظه کنید،

نحوه استفاده از لغات را در سه مثال ملاحظه کنید،

به سوالات دو، سه و چهار گزینه‌ای پاسخ دهید،

بازی حدس کلمه را به طور آزاد انجام دهید،

یا مطابق متد آموزشی تعبیه شده یادگیری گام به گام را شروع کنید.

دست اندرکاران تهیه این برنامه سعی نموده اند با بهره گیری از جدیدترین متدهای یادگیری، به آموزش و دوره لغات به همراه کاربر بپردازند. پیشنهاد می‌شود برای افزایش بهره وری، روزانه بیش از 2 تا 3 درس از برنامه گام به گام استفاده نشود.

این برنامه توسط گروه اختاپوس که متشکل از زبان شناسان و متخصصان امر می‌باشد، طراحی و جهت استفاده تمامی زبان آموزان ارائه شده است. در صورتی که هر گونه نظر، پیشنهاد یا انتقادی نسبت به برنامه حاضر دارید، می توانید در قسمت نظرات بازار، نظر خود را بیان نمایید. یا در صورت تمایل نظرات خود را به ایمیل زیر ارسال کنید:

  octopusgroupltd@gmail.com

اگر برنامه ما مورد پسند شما واقع گردید برنامه اصلی را تهیه کرده و ما را به دوستان خود معرفی کنید تا بتوانیم با توسعه ابزارهای آموزشی کماکان در کنار شما بمانیم.

logo-enamad logo-samandehi