Counter Terrorist Strike Shoot - کانتر استریک

Counter Terrorist Strike Shoot - کانتر استریک

نسخهٔ ۲.۰.۲
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۱۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲ مهر ۱۴۰۰
Counter Terrorist Strike Shoot - کانتر استریک

Counter Terrorist Strike Shoot - کانتر استریک

Actions
نسخهٔ ۲.۰.۲
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۱۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲ مهر ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی‌های نوستالژیک کانتر استریک مجموعه‌ای از بازی‌های ویدیویی چندنفره‌ی تیراندازی اول شخص هستند. در این بازی‌ها گروه‌هایی از تروریست‌ها قصد دارند اعمالی مانند بمب‌گذاری، گروگان‌گیری و ترور انجام دهند و گروهی از افراد ضدتروریسم یا کانتر تروریسم قصد دارند آن‌ها را متوقف کنند.

نخستین بازی کانتر استریک در سال ۱۹۹۹ و روی سیستم‌عامل ویندوز، به‌عنوان مودی برای بازی هف‌لایف عرضه شد. از آن‌جا بود که توسعه‌دهندگان بازی هف‌لایف آن را تبدیل به یک مجموعه از بازی‌های اورجینال کردند.

با بازی کانتر آنلاین دیگر مجبور نیستید با دوستانتان یک‌جا جمع شوید تا بتوانید دسته‌جمعی بازی کنید. کافی است بازی کانتر استریک را دانلود کنید، به اینترنت متصل شوید و با کاربران مختلف در سراسر دنیا رقابت کنید.

بازی کانتر تروریست استرایک شوت جدیدترین بازی کانتر برای گوشی‌های هوشمند است. این یک بازی تیراندازی اول شخص است و نمی‌توان کسی را پیدا کرد که از آن لذت نبرد. این بازی از بهترین بازی‌های جدید اکشن و تیراندازی است. اگر می‌خواهید در یک میدان نبرد واقعی مبارزه کنید و با استراتژی جنگی مدرن بجنگید، این بازی مناسب شماست.

عملیات‌ جنگی به شما تجربه‌ی نبرد جنگی می‌دهند. پس وارد حالت نبرد شوید و شجاع‌ترین مبارز بازی باشید. برای رسیدن به پیروزی واقعی باید چندین مرحله‌ی مختلف از نبرد را پشت سر بگذارید و دشمنانتان را شکست دهید.

در این بازی شما نقش یک کماندوی ماهر را دارید و باید گروهی از تروریست‌ها را متوقف کنید. در بازی دو حالت مختلف وجود دارد؛ مراحل عادی یا مراحل خنثی‌سازی بمب. 

 هزاران مرحله‌ی مختلف در هر دو حالت است و بازی کانتر استرایک هیچ‌وقت برایتان خسته‌کننده یا تکراری نخواهد شد.

در مراحل خنثی‌سازی بمب باید علاوه بر کشتن تروریست‌ها، بمب‌های موجود در منطقه را نیز خنثی کنید. خنثی کردن هر بمب کار بسیار ساده‌ای است. کافی است تنها نزدیک بمب بایستید تا شخصیت کماندو خودبه‌خود شروع به خنثی کردن بمب کند. حواستان باشد که مراحل خنثی‌سازی بمب در بازی کانتر محدودیت زمانی دارد. باید حتما در همان زمان بمب‌ها را خنثی کنید و گرنه امتیاز مرحله را از دست می‌دهید.

می‌توانید بین هشت تفنگ انتخاب کنید. دو تفنگ اول، یک تفنگ سبک و یک تفنگ نیمه‌خودکار، به‌صورت پیش‌فرض در اختیارتان خواهد بود. تفنگ‌های دیگر را باید در بازی بخرید. اما مجبور نیستید پرداخت درون‌برنامه‌ای انجام دهید. سکه‌های بازی را با کامل کردن مراحل مختلف و کشتن تروریست‌ها به دست می‌آورید. برای به دست آوردن سکه‌های بیشتر، تبلیغ‌های درون بازی را نیز مشاهده کنید.

هر مرحله از بازی کانتر استریک را در ۴ مکان متفاوت بازی کنید. مکان‌های مختلف این بازی در شهر، صحرا، مرکز شهر و منطقه‌ای باستانی هستند. هرکدام از این ۴ مکان گرافیک منحصربه‌فرد خود را دارد و مپ کانتر برایتان تکراری نخواهد شد.

نظرات کاربران - ۲۱۴ رأی
۳.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کاربر
کاربر
۱۴۰۰/۰۷/۲۳
عالی
پریسا عمومی
پریسا عمومی
۱۴۰۰/۰۷/۲۶
عالی تازه مرحله هاشم عوض میشه مثل عکسش
حسام شهرکی
حسام شهرکی
۱۴۰۰/۰۸/۲۹
بسیار علی