سرام پخش

سرام پخش

نسخه ۱.۰.۷
+۲۰۰
نصب فعال
خرید
دسته
۲۸ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه


سرام‌پخش، اولین بازار آنلاین کاشی و سرامیک، چینی بهداشتی، شیرآلات و اکسسوری، تجهیزات نصب و کالاهای مرتبط با حوزه کاشی، سرامیک و دکوراسیون مبتنی بر سبک و سلیقه مصرف‌کنندگان ایرانی که صفر تا صد مراحل؛ از تخریب و محاسبه، انتخاب مصالح و تجهیزات، حمل، نصب و تکمیل، نظافت و نگهداری به همراه شما خواهد بود. 


سرام‌پخش، صرفا با ایجاد بستری ساده بدون نیاز به آموزش و یا تخصص خاصی اجازه می‌دهد، شما در منزل یا محل کار خود، با آرامش و صرف وقت مناسب، محصولات همه کارخانه‌های کاشی و سرامیک ایران را مشاهده و بررسی و مقایسه کنید و پس از انتخاب محصول مورد نظر، از نزدیک‌ترین فروشنده به محل زندگی یا کار خود آگاه شوید و بصورت آنلاین خریداری نمایید. حمل و نقل این محصول سنگین و حتی تخریب مصالح قبلی، نصب و نظافت کاشی و سرامیک جدید و حتی مشاوره‌های حین خرید و نصب نیز جز خدماتی است که سرام‌پخش بصورت رایگان برای همراهی شما انجام می‌دهد.

به شما پیشنهاد می‌کنم، بجای اتلاف زمان ارزشمند خود در ترافیک کلان شهرها و صرف هزینه بسیار و جستجو در هوای نامطبوع در سطح بازار و خیابان، در منزل یا محل کار خود به همراه خانواده، با یک دهم آن زمان، از سرام‌پخش کالای مورد نیاز خود را انتخاب کنید و اجازه بدهید فروشندگان نزدیک به شما خدمات حمل، تخریب و نصب را به عهده بگیرند . 

نظرات کاربران

انالوئی
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
خیلی جذاب و جالب بود
رئوفی
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
خیلی عالی بود و جالب و جذاب . خداقوت
جمال
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
از سایت کاربریش راحتتره زودتر به محصولی که میخوای میتونی برسی
amin
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
خوبه برنامه تون کاشی میفروشه...انلاین
samira
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
ممنون بخاطر این برنامه بسیار کاربردی
مسعودی
۱۳۹۹/۰۴/۱۴
مرسی واقعا برنامه بسیار عالی و کاربردی بود😍موفق باشید❤
rastegari
۱۳۹۹/۰۸/۳۰
برنامه بسیار هوشمند و راحتی بود ،بسیار ممنون