سرام پخش

سرام پخش

نسخه ۱.۰.۲
۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۳۱
مگابایت
حجم


سرام‌پخش، اولین بازار آنلاین کاشی و سرامیک، چینی بهداشتی، شیرآلات و اکسسوری، تجهیزات نصب و کالاهای مرتبط با حوزه کاشی، سرامیک و دکوراسیون مبتنی بر سبک و سلیقه مصرف‌کنندگان ایرانی که صفر تا صد مراحل؛ از تخریب و محاسبه، انتخاب مصالح و تجهیزات، حمل، نصب و تکمیل، نظافت و نگهداری به همراه شما خواهد بود. 


سرام‌پخش، صرفا با ایجاد بستری ساده بدون نیاز به آموزش و یا تخصص خاصی اجازه می‌دهد، شما در منزل یا محل کار خود، با آرامش و صرف وقت مناسب، محصولات همه کارخانه‌های کاشی و سرامیک ایران را مشاهده و بررسی و مقایسه کنید و پس از انتخاب محصول مورد نظر، از نزدیک‌ترین فروشنده به محل زندگی یا کار خود آگاه شوید و بصورت آنلاین خریداری نمایید. حمل و نقل این محصول سنگین و حتی تخریب مصالح قبلی، نصب و نظافت کاشی و سرامیک جدید و حتی مشاوره‌های حین خرید و نصب نیز جز خدماتی است که سرام‌پخش بصورت رایگان برای همراهی شما انجام می‌دهد.

به شما پیشنهاد می‌کنم، بجای اتلاف زمان ارزشمند خود در ترافیک کلان شهرها و صرف هزینه بسیار و جستجو در هوای نامطبوع در سطح بازار و خیابان، در منزل یا محل کار خود به همراه خانواده، با یک دهم آن زمان، از سرام‌پخش کالای مورد نیاز خود را انتخاب کنید و اجازه بدهید فروشندگان نزدیک به شما خدمات حمل، تخریب و نصب را به عهده بگیرند . 

logo-enamad logo-samandehi