Bubbu – My Virtual Pet Cat

Bubbu – My Virtual Pet Cat

Version ۱.۱۲۴
نصب +۵۰۰ هزار
Category تفننی
Size ۱۲۵ مگابایت
Last Update ۱۱ بهمن ۱۴۰۲
Bubbu – My Virtual Pet Cat

Bubbu – My Virtual Pet Cat

Bubadu
Version ۱.۱۲۴
نصب +۵۰۰ هزار
Category تفننی
Size ۱۲۵ مگابایت
Last Update ۱۱ بهمن ۱۴۰۲
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

با نصب بازی Bubbu- My Virtual Pet Cat، بابو حیوان خانگی مجازی خود را ملاقات کنید. او یک گربه بامزه، احساسی و شایان ستایش است که عاشق خوردن غذاهای خوشمزه، سلفی گرفتن، دیدار دوستان و رقصیدن است. در خانه Bubbu سرگرم شوید و از رازهای دیگری در مورد زندگی حیوان خانگی خود مطلع شوید. او مطمئناً شما را شگفت‌زده می‌کند. دنیای رنگارنگ Bubbu را با بسیاری از فعالیت‌های ماجراجویانه کاوش کنید.

 

ویژگی‌های بازی

  • رایگان
  • خریدهای درون برنامه‌ای
  • جمع‌آوری الماس در پایان هر دستاورد
  • خرید وسایل مختلف برای حیوان خانگی خود
  • بیش از 30 مینی بازی سرگرم‌کننده

 

معرفی بازی Bubbu- My Virtual Pet Cat

Bubbu منتظر شماست تا غذا بخورید، لباس بپوشید، او را در آغوش بگیرید و حمام کنید. این گربه دوست‌داشتنی هر روز به محبت و توجه شما نیاز دارد؛ پس از صبح تا نیمه‌شب به‌خوبی از او مراقبت کنید. در یک‌کلام، مطمئن شوید که بچه‌گربه شما همیشه شاد و خندان است؛ اما هرگز گرسنه، خواب‌آلود، بیمار یا بی‌حوصله نیست. Bubbuرا به نمایشگاه ببرید و به او لباس‌های شیک بپوشانید. همچنین فراموش نکنید که یک خانه رؤیایی برای حیوان خانگی دوست‌داشتنی خود بسازید. آن را با مجموعه‌ای عالی از مبلمان سفارشی تزیین کنید تا خانه بچه‌گربه‌ها زیبا، گرم و دنج شود.

 

گیم پلی بازی

بازی Bubbu به شما فعالیت‌های زیادی را ارائه می‌دهد. خانه Bubbu را به یک ویلا دوست‌داشتنی گربه تبدیل کنید. شما می‌توانید به‌عنوان یک کشاورز واقعی، غذای ارگانیک را در باغ پرورش دهید و هر روز یک گاو را برای شیر بدوشید. ماشین جالب خود را برانید و برای یک تپه سواری آماده شوید. در کنار دریا قدم بزنید و ماهی بگیرید یا غواصی کنید.

شما می‌توانید به شهر بروید یا حتی با موشک به فضا سفر کنید تا از سیاره خود در برابر تهاجم بیگانگان دفاع کنید. فوتبال و بسکتبال بازی کنید، از صخره‌های دریا عبور کنید یا از درخت بالا بروید. سعی کنید روز و شب را تغییر دهید و از شنیدن صداهای مادر طبیعت لذت ببرید.

 

دانلود بازی Bubbu- My Virtual Pet Cat از بازار

اگر تا به حال گربه خود را خواسته‌اید، این بازی یک انتخاب عالی برای شماست. خب وقت را تلف نکنید، Bubbu را قبول کنید و او را به شادترین گربه مجازی تبدیل کنید!

User Reviews - ۱،۱۷۱ Rates
4.7 from 5
5
4
3
2
1
زیبا
زیبا
۱۴۰۲/۱۱/۱۳
عالییییییییی بود
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۱۱/۲۵
من خیلی دوستش دارم عالیه 🥰
خیلی عالی است
خیلی عالی است
۱۴۰۲/۱۱/۲۷
سلام من این بازی رو به خواهرم نصب کرده بودم خیلی ازش کیف می بردگفتم این چیه که خواهرم این همه دوست داره گرفتم بازی کردم خیلی کیف بردم و به گوشی خودمم زدم. ممنون ازسازندش ۵ تاستاره هم براش خیلی خیلی کمه