Cat Simulator : Kitties Family

Cat Simulator : Kitties Family

Version ۱.۱۷
نصب +۱۰۰ هزار
Category شبیه‌سازی
Size ۸۵ مگابایت
Last Update ۱۷ تیر ۱۴۰۲
Cat Simulator : Kitties Family

Cat Simulator : Kitties Family

Avelog
Version ۱.۱۷
نصب +۱۰۰ هزار
Category شبیه‌سازی
Size ۸۵ مگابایت
Last Update ۱۷ تیر ۱۴۰۲
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

پیش به سوی ماجراجویی!

در این بازی شما گربه‌ای زیبایی خواهید شد. یک مزرعه خانوادگی، وسط یک جنگل سرسبز با یک دریاچه بزرگ آبی پیدا خواهید کرد و می‌توانید در این دنیای پهناورهر کاری که می‌خواهید انجام دهید.

- از مرحله‌ی ۱۰ به بعد خانواده تشکیل می‌دهید و با خانواده‌ای بزرگتر می توانید یک روباه ، حتی یک گراز را از پای در‌آورید!

- شما در مزرعه تنها نیستید، زیراFarmer ، Goat و Piggy هم در مزرعه زندگی می کنند و شما می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. اگر وسایل مورد نیاز را برای آنها بیاورید ، آنها با یک دسته سکه و یک پاداش ویژه از شما تشکر می کنند.

- شما می توانید دزدکی حرکت کنید و در کمین دشمنان خود باشید. خم شوید و از پشت به سمت گورکن ها خزیده و مانند یک شکارچی واقعی با پنجه های خود آسیب جدی وارد کنید!

- اگر موش یا خرگوش شما را ببینند، می‌ترسند و برای کمک به طرف متحدان خود می دونند. گربه‌ها خیلی سریع می دوند، جان جوندگان را می گیرند و آنها را به طعمه خود تبدیل می کنند، پس اجازه ندهید که جوندگان فرار کنند!

- شما می توانید از باغ سبزیجات خود مراقبت کرده و سبزیجات مختلفی مانند شلغم ، هویج ، چغندر یا کدو تنبل را بکارید. هر سبزی کاشته شده جایزه مفیدی برای همیشه به شما می دهد.

- در ابتدا شما یک گربه قرمز مزرعه خواهید بود ، اما سپس می توانید به نژادهای واقعی گربه دسترسی پیدا کنید: سیامی ، برمیلا ، آبی روسی ، بنگال ، مائو مصری ، بمبئی ، حبشه و بوبتیل (Pixibob). در پایان ، شما یک گربه فوق العاده قوی خواهید شد که دشمنان از شما می‌ترسند.

- در جنگل و مزرعه سکه‌هایی وجود دارد که برای جمع آوری آن‌ها باید بر روی چاه ها ، ساختمانهای مختلف ، سنگها یا بوته ها بپرید. همچنین می‌توانید به ساکنان مزرعه کمک کنید و به قدرتمندترین و ثروتمندترین گربه در جهان تبدیل شوید!

User Reviews - ۲۵۰ Rates
4.6 from 5
5
4
3
2
1
نیلا
نیلا
۱۴۰۲/۰۴/۱۷
عالی ولی ای کاش تو رودخونه ماهی داشت میتونستیم ماهی بگیریم
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۰۴/۱۸
خیای عالیه
سعید رهبریان
سعید رهبریان
۱۴۰۲/۰۷/۰۳
بازی خوبیه نصب کنید