Cat Simulator 2020

Cat Simulator 2020

نسخه ۱.۱۰
+۵ هزار
نصب فعال
شبیه‌سازی
دسته
۶۸ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

پیش به سوی ماجراجویی!

در این بازی شما گربه‌ای زیبایی خواهید شد. یک مزرعه خانوادگی، وسط یک جنگل سرسبز با یک دریاچه بزرگ آبی پیدا خواهید کرد و می‌توانید در این دنیای پهناورهر کاری که می‌خواهید انجام دهید.

- از مرحله‌ی ۱۰ به بعد خانواده تشکیل می‌دهید و با خانواده‌ای بزرگتر می توانید یک روباه ، حتی یک گراز را از پای در‌آورید!

- شما در مزرعه تنها نیستید، زیراFarmer ، Goat و Piggy هم در مزرعه زندگی می کنند و شما می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. اگر وسایل مورد نیاز را برای آنها بیاورید ، آنها با یک دسته سکه و یک پاداش ویژه از شما تشکر می کنند.

- شما می توانید دزدکی حرکت کنید و در کمین دشمنان خود باشید. خم شوید و از پشت به سمت گورکن ها خزیده و مانند یک شکارچی واقعی با پنجه های خود آسیب جدی وارد کنید!

- اگر موش یا خرگوش شما را ببینند، می‌ترسند و برای کمک به طرف متحدان خود می دونند. گربه‌ها خیلی سریع می دوند، جان جوندگان را می گیرند و آنها را به طعمه خود تبدیل می کنند، پس اجازه ندهید که جوندگان فرار کنند!

- شما می توانید از باغ سبزیجات خود مراقبت کرده و سبزیجات مختلفی مانند شلغم ، هویج ، چغندر یا کدو تنبل را بکارید. هر سبزی کاشته شده جایزه مفیدی برای همیشه به شما می دهد.

- در ابتدا شما یک گربه قرمز مزرعه خواهید بود ، اما سپس می توانید به نژادهای واقعی گربه دسترسی پیدا کنید: سیامی ، برمیلا ، آبی روسی ، بنگال ، مائو مصری ، بمبئی ، حبشه و بوبتیل (Pixibob). در پایان ، شما یک گربه فوق العاده قوی خواهید شد که دشمنان از شما می‌ترسند.

- در جنگل و مزرعه سکه‌هایی وجود دارد که برای جمع آوری آن‌ها باید بر روی چاه ها ، ساختمانهای مختلف ، سنگها یا بوته ها بپرید. همچنین می‌توانید به ساکنان مزرعه کمک کنید و به قدرتمندترین و ثروتمندترین گربه در جهان تبدیل شوید!

نظرات کاربران

kingمجید
۱۴۰۰/۰۳/۱۰
بهترین بازی فقط اگه موقع خواب سکه نمیخاست عالی بود
چوکا
۱۴۰۰/۰۱/۲۷
عالیه
مهشید
۱۴۰۰/۰۱/۲۳
عالی ۵ ستاره هم کمه
گربه دوست دارم
۱۴۰۰/۰۲/۱۵
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی دوسش دارم
کاربر بی‌نام
۱۳۹۹/۱۲/۲۸
عشق من یعنی این درجه یک
سامان
۱۴۰۰/۰۹/۱۳
شک داخلش نیشت و عالی هم هست .
سدنا گروهی
۱۴۰۰/۰۸/۱۴
خیلی عالی است
...
۱۴۰۰/۰۵/۱۹
بازی خیلی خوبیه من که خوشم اومد و سنجاب 2 شو من دارم خیلی هم خوبه و میتونی با بقیه هم جنگید لطفا اینو به بازی اضافه کنید😍😍
ترنن
۱۴۰۰/۰۳/۱۵
بهترین بازی من از کسی که اس ن بازی را درست کرده خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی حتی پنج تشکر می کنم
علی زعفرانیان
۱۴۰۰/۰۳/۱۴
بهترین بازی دنیاست من این بازی رو دو بار نصب کردم این دفعه سومه برای کسایی که عاشق بازی شبیه سازی هستن خیلی خوبه❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
ونیسا
۱۴۰۰/۰۲/۱۳
عالیه
هدی گرجی زاده
۱۴۰۰/۰۵/۱۰
یک زره خوبه
joker
۱۴۰۰/۰۴/۰۸
سه تاره دادم چون نمیدونم بازی آنلاینه یا آفلاین ؟ وقتی با نت وارد میشم لودینگ خیلی طول میکشه وقتی هم بدون نت وارد میشم همینجوریه