بادبادک (بازی های تقویت هوش و تمرکز)

بادبادک (بازی های تقویت هوش و تمرکز)

نسخهٔ ۱۱.۵
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵۰۰
دسته‌بندی کودک
حجم ۷۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۳ تیر ۱۴۰۲
بادبادک (بازی های تقویت هوش و تمرکز)

بادبادک (بازی های تقویت هوش و تمرکز)

برنا فراگیر پیشتاز
نسخهٔ ۱۱.۵
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵۰۰
دسته‌بندی کودک
حجم ۷۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۳ تیر ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بادبادک با محوریت بازی های خلاقانه و جذاب خود یک هدف خیلی بزرگ دارد، و هدف آن تقویت هوش ، تقویت حافظه ، تقویت دقت و تمرکز و  تقویت حس شنیداری توسط بازی های جذاب می باشد.

بادبادک نمودار پیشرفتی را در اختیار والدین قرار می دهد که می توانند با آن میزان پیشرفت کودک خود را اندازه گیری کنند  و متوجه پیشرفت به خصوص فرزند خود در زمینه های ذکر شده شوند.

علاوه بر آن کودکان میتوانند با بازی های جذاب بادبادک زمان خود را هم به سرگرمی و هم آموزش اختصاص دهند از این رو قطعا استفاده کودکان از موبایل بیهوده نخواهد بود.

بادبادک در 8 دسته بندی ارائه شده است و هر دسته دارای مجموعه ای از بازی ها می باشد که هر کدام نسبت به تقویت تمرکز، هوش یا حافظه و مواردی که ذکر شد کمک میکنند.

این مجموعه بازی ها به صورت کارشناسی شده و با استفاده از تجربیات متخصصان حوزه یادگیری و تاییدیه علمی ایشان ایجاد شده است.

اما ویژگی هایی که بادبادک برای شما علاوه بر تقویت مباحثی که گفته شد ارائه میکند و حائز اهمیت مستند عبارتند از:

۱ . آزمون تشخیصی میزان دقت کودک در زمینه های ذکر شده

فرض کنید کودک شما در زمینه تمرکز، تمرکز کافی را نداشته باشد، از این رو برای شناسایی میزان تمرکز کودک، آزمونی داخل بازی ها از کودک گرفته می شود برای سنجش کودک به صورت یک نمره و این نمره مشخص کننده ضعف کودک و یا قوت کودک در آن زمینه می باشد.

۲.  ارائه نمودار پیشرفت برای هر دسته بندی

آزمون ها در فواصل زمانی مشخصی برگزار خواهند شد و میزان پیشرفت کودک در هر دسته بندی به عنوان مثال در دسته تقویت تمرکز را مشخص خواهند کرد.

۳ . تنظیمات والدین ، والدین میتوانند تنظیماتی را برای مدت استفاده از بازی ها و قفل کردن بازی را انجام دهند.

۴.  شخصیت پردازی های گوناگون به همراه گرافیک خلاقانه و استفاده از گوینده های منحصر به فرد برای ایجاد ارتباط بین کودکان و بازی ها

5 .   جلوگیری از بروز برخی اختلالات یادگیری که کودکان ۸ تا ۱۰ سال ممکن است دچار آن شوند و تا پایان زندگی تبعات زیادی را برایشان به وحود آورد


نظرات کاربران - ۲۱ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمدرضا
محمدرضا
۱۴۰۲/۰۳/۱۳
سلام وقتتون بخیر من دیروز برنامه شما رو به طور کامل خریداری کردم اما امروز که وارد برنامه شدم همه مراحلش قفل شده لطفا رسیدگی بفرمائید ممنون
۰۰۰۰۰
۰۰۰۰۰
۱۴۰۱/۱۰/۰۷
برنامه ی کاربردی وعالیه موفق باشید
برادران
برادران
۱۴۰۱/۱۰/۰۷
بسیار عالی من برای نوه م استفاده کردم خوشش اومد، دست سازنده ش درد نکنه