فیلم روبی رنگین کمان

فیلم روبی رنگین کمان

نسخهٔ ۲۳۸۶-۱.۰.۳
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی کودک
حجم ۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۸ آبان ۱۴۰۲
فیلم روبی رنگین کمان

فیلم روبی رنگین کمان

کد یاد بگیر
نسخهٔ ۲۳۸۶-۱.۰.۳
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی کودک
حجم ۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۸ آبان ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

کارتون روبی رنگین کمان یکی از محبوب‌ترین کارتون‌های دهه ۹۰ بود که همچنان هم در دل بسیاری از کودکان و نوجوانان جای خود را حفظ کرده است. این کارتون درباره یک دختر جوان به نام روبی است که با قدرت خاص خود، تلاش می‌کند تا دنیای پیرامونش را به بهترین شکل ممکن تغییر دهد.

روبی، با قدرت خاص خود، قادر است تا با استفاده از رنگین کمان، آسمان را به شادابی و زمین را به زیبایی بخشید. او همچنین با استفاده از قدرتش، مشکلات دیگران را حل می‌کند و به آن‌ها کمک می‌کند تا با مسائل خود سر و کار داشته باشند.

امروزه، بسیاری از نوجوانان و بزرگسالان همچنان علاقه مند به تماشای این کارتون هستند. این کارتون به آن‌ها یادآوری می‌کند که با قدرت خود، می‌توانند به دنیای پیرامونشان رنگ و شادابی ببخشند و به دیگران کمک کنند.

به طور خلاصه، کارتون روبی رنگین کمان یک اثر فوق العاده است که همچنان هم در دل بسیاری از ما جای خود را حفظ کرده است. این کارتون به ما یادآوری می‌کند که با استفاده از قدرت خود، می‌توانیم به دنیای پیرامونمان رنگ و شادابی بخشید و به دیگران کمک کنید تا با مسائل خود سر و کار داشته باشید.

کارتون، فیلم، کارتون جدید، کارتون های جذاب و دیدنی، کارتون کودکان، فیلم کودکان، کارتون بروز، کارتون مفرح، کارتون دلچسب، کارتون هیجان انگیز، کارتون زیبا، کارتون عالی،

نظرات کاربران - ۲۹۷ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
یاس
یاس
۱۴۰۲/۰۸/۲۷
خوبه
رضایی
رضایی
۱۴۰۲/۰۸/۱۸
عالی
حنانه موسوی
حنانه موسوی
۱۴۰۱/۱۲/۲۴
کلی ویروس داره خیلی بده تازه باز هم نمیشه من امتیاز0 میدم