آنتی ویروس موبایل Bitdefender

آنتی ویروس موبایل Bitdefender

نسخه ۳.۳.۰۶۳.۹۶۸
۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲۸
مگابایت
حجم

از سیستم اندروید خود لذت برده و بهره مند شوید. ما آنرا از تهدیدات الکترونیکی حفظ می داریم.

کاربر عزیز٬ لطفا پس از خرید برنامه جهت دریافت کد فعال‌سازی ایمیلی به bitdefendercafe@gmail.com با ذکر توکن خرید (شناسه خرید) خود بفرستید. کد فعالسازی پس از بررسی توکن اعلامی تا حداکثر 12 ساعت ارسال خواهد شد.

با استفاده از نرم افزار امنیتی موبایل سکیوریتی بیت دیفندر می توانید از دستگاه موبایل خود در برابر تهدیدات مختلف، محافظت کنید. با بیت دیفندر موبایل سکیوریتی، مطمئن با اینترنت کار نماید، در شبکه های اجتماعی عضو شوید، اطمنیان از عدم امکان ورود برنامه ها به حریم خصوصی خود داشته باشید و بدون هیچگونه تاثری بر عمر باطری از گوشی هوشمند خود در دنیای مجازی امن لذت ببرید.

ویژگیها:

حفظ حریم خصوصی:

ویژگی حفظ حریم خصوصی بیت دیفندر موبایل سکیوریتی قادر است جزئی ترین اطلاعات را در مورد اینکه برنامه های نصب شده بصورت پنهان چه کارهایی را انجام می دهند در اختیارتان بگذارند. بنابراین در هر زمان اطلاع کامل از اینکه کدام یک از برنامه های نصب شده از اطلاعات شخصی شما استفاده کرده و حریم خصوصی شما را نقض می کنند خواهید داشت.

ضد سرقت بیت دیفندر:

بیت دیفندر موبایل سکیوریتی دارای ویژگی ضد سرقت می باشد که مجهز به داشبورد تحت وب بوده و از طریق SMS  نیز کنترل می شود. با ضد سرقت بیت دیفندر می توانید محل دستگاه اندرویدی خود را روی Google Map پیدا کرده و آن را قفل کنید، به آن پیغام بفرستید و یا اطلاعات حساستان را از روی دستگاه پاک نمایید.

امنیت شبکه:

بیت دیفندر موبایل سکیوریتی از فناوری پردازش ابری استفاده کرده و به هنگام استفاده از اینترنت، شما را از صفحات آلوده و کلاهبرداری های اینترنتی و صفحات جعلی آگاه می سازد.

اسکن هنگام نصب یا براساس تقاضا:

بیت دیفندر موبایل سکیوریتی به هنگام نصب هر برنامه جدید آن را اسکن نموده و کنترل می نماید. همچنین در هر زمان می توانید کلیه برنامه های نصب شده روی دستگاه یا موجود در حافظه را اسکن نموده و از امن بودن آنها اطمینان حاصل نماید.

ساعت هوشمند امن:

با افزودن فناوری بیت دیفندر به ساعت هوشمند خود در صورت مفقود شدن موبایلتان صدا می کشد و اگر فاصله شما از موبایتان دور شد به شما هشدار می دهد که ممکن است آن را جا گذاشته باشید.

امن سازی اپلیکیشن ها:

با استفاده از این امکان مطمئن با اینترنت کار کنید و در شبکه های اجتماعی عضو شوید. هکرها نخواهند توانست به اطلاعات خصوصی شما دسترسی داشته باشند.

سرعت بالا بدون تاثیر بر عمر باتری:

بیت دیفندر موبایل سکیوریتی با استفاده از فناوری شناسایی ویروس مبتنی بر پردازش ابری و برترین مکانیزم های امنیتی، ارتباطات اینترنتی شما را امن کرده و جلوی نصب نرم افزارهای آلوده را می گیرد در عین حالکیه هیچ تاثیری بر روی عمر باطری شما نخواهد داشت.


سیستم مورد نیاز:

اندروید نسخه 4 و بالاتر

 
برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi