Avast Antivirus – Scan & Remove Virus, Cleaner

Avast Antivirus – Scan & Remove Virus, Cleaner

نسخه ۶.۳۲.۱
۵۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۸
مگابایت
حجم

ضد ویروس و دزدگیری با امکانات کامل برای آندروید.

از داده‌های شخصی خود در مقابل ویروس‌ها مراقبت کنید. هکرها را با استفاده از دیواره آتش از خود دور نگه دارید‌ (گوشی‌های روت شده). با ارسال پیام کوتاه اطلاعات گوشی را از راه دور پاک کنید تا به دست سارقان نیفتد. برنامه خود را پنهان می‌کند تا به راحتی از سوی سارقان قابل حذف نباشد.

در رسانه‌ها

بررسی آنتی‌ویروس Avast برای سیستم‌های اندرویدی

وقتی صحبت از ویروس و بدافزار می‌شود، همه ما می‌دانیم این چیزی نیست که مربوط به امروز یا فردا باشد. سالهاست که انواع و اقسام بدافزارها با کارکردهای مخرب یا بسیار مخرب و قبل از ظهور گوشی‌هایی با سیستم عامل برای رایانه‌ها ساخته شده و هزاران نفر را به درد سر انداخته‌اند. البته گستره فعالیت مخرب بدافزارها به رایانه‌ها محدود نمی‌شود و حتی گوشی‌های امروزی که از لحاظ ساختار عملکردی شبیه رایانه هستند را نیز در بر می‌گیرد. بنابراین طبیعی است که شرکت‌های سازنده آنتی‌ویروس، توجه خود را به ساخت آنتی‌ویروس‌هایی برای سیستم‌های عامل عرضه شده برای گوشی‌ها همچون iOS و اندروید نیز معطوف دارند. یکی از این شرکت‌ها که مدتهاست در زمینه ارائه نرم افزارهای آنتی‌ویروس برای رایانه‌ها نیز فعالیت کرده، شرکت Avast است.

موبایل مگ: تامین امنیت تلفن هوشمند با آنتی ویروس Avast [اندروید و iOS]

یکی از محبوب و قدرتمند ترین سرویس های آنتی ویروس، آواست - Avast - نام دارد که در زمینه شناسایی فایل و صفحات مخرب از دقت و قدرت بالایی برخوردار است. این برنامه علاوه بر عملکرد خوب خود در دسکتاپ، یک نسخه اختصاصی برای سیستم عامل های اندروید و iOS منتشر کرده است. در ادامه امکانات و قابلیت های این برنامه را زیر ذره بین خود خواهیم برد. با ما همراه باشید...

جعبه ابزار: برترین اپلیکیشن های آنتی ویروس و ضد سرقت برای تبلت و موبایل

Avast نیز از جمله شرکت های صاحب نام نرم افزاری است که ید طولایی در ساخت ابزارهای امنیتی دارد. اپلیکیشن آنتی ویروس و امنیت موبایل این کمپانی در قیاس با سایر اپلیکیشن های مشابه، امکانات بیشتری را در نسخه رایگان در اختیار کاربرانش قرار داده.

logo-enamad logo-samandehi