۵۰۱ ریدینگ ضروری ( تافل ٬ آیلتس)

۵۰۱ ریدینگ ضروری ( تافل ٬ آیلتس)

نسخه ۱.۱
+۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۶۵۸
کیلوبایت
حجم

به نام خدا

نرم افزار 501 بر اساس کتاب 501 reading and comprehensions questions توسط شرکت EK ساخته شده. قبل از دانلود نرم افزار خواهش میکنم 5 دقیقه وقتتون رو صرف خواندن متن زیر کنین.
آیا در خواندن متن های انگلیسی و اصطلاحات دچار مشکل هستید؟ می خواین این مشکل رو از بین ببرین؟ آیا دارین برای تست TOEFL (تافل),IELTS(ایلتس) ,GRE و... آماده میشید؟ پس این نرم افزار برای شما بسیار مناسبه.
نگاهی به نرم افزار:
این نرم افرار شامل 10 فصل می باشد که در ادامه تمام فصل ها را یک به یک برای شما توضیح خواهم داد.
فصل اول :فصل اول قسمت ابتدای یک درک مطلب تشکیل میدهد(vocabulary to topic sentences.). پیدا کردن کلمات مترادف در یک جمله به شما کمک میکنه که مهارت خودتون رو در خواندن متن های که تا حالا نخوندین افزایش بدین.
فصل دوم: همانند انگاری یا analogy شما رو یک قدم به جلو می بره. به شما کمک می کنه که کلمات رو در جمله بهتر درک و مقایسه کنید و شباهت ها و تفاوت ها رو ببینین تا بتونین ارتباط بین یک کلمه با کل جمله رو بهتر درک کنید. شاید فکر کنید که چرا این تمرین میتونه مهم باشه ؟ با تقویت کردن این بخش شما میتونین خودتون رو برای خوندن متن های طولانی تر آماده کنین.
همینطور که به فصل های بعدی نرم افزار میرین به شما متن های کوتاه و جالبی در قالب پاراگراف داده میشه و از شما می خواد که main idea و topic sentence در متن رو پیدا کنین. بعد از این قسمت متن ها یکم بیشتر و طولانی تر میشه مثلا 2 یا 3 پاراگراف.در متن های طولانی تر از شما میخواد جزئیات، حقایق رو تشخیص بدین و متن رو آنالیز کنین تا به سولات پاسخ بدین. همین طور که به فصل های بعدی نرم افزار میرین متن ها طولانی تر و موضوعات هم وسعت بیشتری پیدا میکنه. بعضی از متن ها در باره ی geology, geography ،computer ، philosophy ، literatureیا art هستند. متن ها در فصل های آخر تا حدی طولانی می شوند که کاملا با تست های toefl و ielts برابری میکند. توصیه می شود در هنگام خواندن نرم افزار حتما یاداشت برداری کنید. این کار به شما کمک می کند تا در هنگام آزمون های مهم مانند toefl و ielts در زمان خود صرفه جوی کنید.
سوال ها معمولا 4 گزینه ای است . سوال ها در فصل 2 و3 به صورت 5 گزینه ای است.
نحوه ی نمایش جواب: پس از پاسخ به هر سوال در پایین صفحه جواب به همراه توضیح آن نمایش داده می شود. پس از انتخاب هر گزینه کاربر می تواند تعداد سوال های صحیح و غلط خود را در کادری در پایین صفحه مشاهده کند و همچنین جواب های صحیح با رنگ سبز و جواب های غلط با رنگ قرمز نمایش داده می شود.

توضیحات جانبی برنامه:
این برنامه بسیار سبک میباشد و قابلیت انتقال به حافظه ی جانبی را هم دارد.

قیمت کتاب این برنامه در مارکت های جهانی 60000 تومان میباشد و ما سعی داشتیم که در قیمت گذاری هم کاملا منصفانه عمل کنیم. در تولید این برنامه سعی شده تا از رنگ های ملایم استفاده شود تا از خستگی چشم در هنگام استفاده از برنامه جلوگیری بشه ، امیدواریم این برنامه برای شما کاربران عزیز مفید باشه و منتظر update این برنامه هم باشید
❤❤❤ دوستان خوبم، لطفاً ما رو با 5 ستاره های قشنگتون حمایت کنید. ❤❤❤

Copyright by EK corporation

logo-enamad logo-samandehi