تیتراژهای ماندگار

تیتراژهای ماندگار

Version 4.1
Free
In-app Purchases
200
Active installs
Music & Audio
Category
4
MB
Size

اپلیکیشن «تیتراژ های ماندگار» گنجینه ای ارزشمند شامل موسیقی فیلم ها، سریال ها و برنامه های تلویزیونی ایرانی و خارجی به شمار می رود.
در این برنامه فایل صوتی بیش از 1100 ترانه تیتراژ به تفکیک نام فیلم، نام خواننده، نوع فیلم، موسیقی های با کلام و بی کلام و شبکه تلویزیونی، با محیطی کاربر پسند و زیبا در اختیار شما قرار داده شده است.
شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید تیتراژ فیلم ها، سریال ها و یا برنامه های تلویزیونی ایرانی و خارجی را به صورت مستقیم دانلود کرده و از گوش دادن به موسیقی های خاطره انگیز خود، لذت ببرید.
همچنین شما پس از دانلود هر آهنگ می توانید فایل صوتی ترانه ها را با دیگران به اشتراک بگذارید و یا از آن ها به عنوان زنگ تلفن همراه خود استفاده نمایید.
علاوه بر این، اپلیکیشن تیتراژ های ماندگار یک بانک اطلاعاتی جامع از فیلم ها و سریال ها نیز به شمار می رود، چرا که شما با استفاده از این برنامه می توانید اطلاعات بسیار خوبی از فیلم ها شامل کارگردان، بازیگران، خواننده، آهنگساز، سال تولید و توضیحات تکمیلی را در اختیار داشته باشید.
برای استفاده از اپلیکیشن تیتراژ های ماندگار می توانید این برنامه را به صورت رایگان دریافت نموده و در ابتدا، 15 تیتراژ تلویزیونی را به عنوان هدیه دانلود کنید. پس از پایان اعتبار هدیه، شما می توانید اشتراک های یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه، یک ساله و اشتراک دائمی دانلود آهنگ ها را از طریق پرداخت درون برنامه ای خریداری نمایید.
گفتنی است نسخه های جدید این اپلیکیشن به صورت ماهانه با افزودن تیتراژهای بیشتری از فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی ارایه خواهد شد.
در صورت بروز هر گونه مشکل در برنامه لطفا از طریق ایمیل support@avayehamrah.ir با بخش پشتیبانی ما در تماس باشید.
همچنین تیم آوای همراه مشتاقانه آماده شنیدن پیشنهادات، نظرات و انتقادات شما هستند؛ بنابر این می توانید از طریق ایمیل info@avayehamrah.ir با ما در تماس باشید.

 

logo-enamad logo-samandehi