Radio Sorna

Radio Sorna

Version 1.98.4
5
K
Active installs
Music & Audio
Category
4
MB
Size

۱- صداهای خود را از قسمت 'صدای شما' در داخل اپلیکیشن برای ما ارسال نمایید تا با نام خودتان در برنامه منتشر گردد.


۲- درصورت مشاهده ی مشکل در داخل برنامه و یا برای ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود، از طریق بخش 'ارتباط باما' در داخل اپلیکیشن و یا ایمیل برنامه اقدام نمایید.


گفتنی ها کم نیست ... اینجا سرنا و شما میهمان رادیوی برتر اینترنتی از جشنواره وب ایران هستید . اینجا مکان امنی است برای گفتن و شنیدن ... اینجا همه نظرات قابل بررسی و همه ی دیدگاهها قابل احترام هستند . اگر دلتان برای ادبیات ، اخبار و موسیقی می تپد ما بیست و چهار ساعته حضور داریم . آدرس ما را به دیگران هم بدهید . برنامه های متنوع و اتفاقات هیجان انگیزی در راه است . به جادوی یک رسانه ی خوب ایمان داشته باشید ...

دعوتید به دیدن و شنیدن بهترین های : پادکست ، طنز ، موسیقی ، کتاب صوتی ، کلیپ های ویدیویی ، صدای مخاطبین و...


فراهنگ (مرکز مدیریت رسانه)
 


کانال تلگرام : https://telegram.me/radiosorna
 

In Media

رادیویی برای همه - رادیو سرنا زیر ذره بین

رادیو یکی از بهترین رسانه هایی است که از زمان های قدیم تا کنون طرفداران بسیاری دارد. اما ممکن است برای شنیدن برنامه های مورد علاقتان در رادیو نتوانید زمان خود را تنظیم کنید و فرصت شنیدن آن را از دست بدهید. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به شنیدن مطالب مختلف و خبرهای گوناگون علاقه دارید، با نصب اپلیکیشن " رادیو سرنا " این امکان را برای خود فراهم کنید تا در هر زمان و مکانی که می خواهید بتوانید به آن ها گوش دهید. رادیو سرنا یک رادیو اینترنتی است که با استفاده از آن می توانید در زمان های بیکاری به پادکست ها با موضوعات مورد علاقه خود گوش فرادهید. برای آشنایی با این اپلیکیشن با ذره بین همراه باشید.

farahang sorna

نقد و بررسی رادیو سرنا

استفاده از محتوا در فضای مجازی به اشکال مختلف همچون متن، تصویر و صدا، این روزها بسیار رونق گرفته و بسیاری از افراد نیازهای خود را در اینترنت جستجو میکنند. فایل های صوتی در موضوعات متنوع مانند موسیقی، کتاب، اخبار و غیره، دارای مخاطبان بسیاری هستند که تمایل دارند به جای مطالعه متن، به صورت شنیداری از مطالب مورد علاقه خود بهره ببرند. به همین دلیل پادکست های صوتی از محبوبیت زیادی برخوردار میباشند. در ادامه اپلیکیشن “رادیو سرنا” که با موضوع مورد بحث مرتبط است را معرفی میکنیم. با ما همراه شوید تا به نقد و بررسی این برنامه اندرویدی بپردازیم.

logo-enamad logo-samandehi