نان کامل عرش

نان کامل عرش

نسخهٔ ۴.۲.۳
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی خرید
حجم ۱۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۵ مرداد ۱۴۰۲
نان کامل عرش

نان کامل عرش

فناوری اطلاعات آتی رایان
نسخهٔ ۴.۲.۳
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی خرید
حجم ۱۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۵ مرداد ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر


می توان گفت نان یکی از مهمترین و پر مصرف ترین محصولات در سبد غذایی ایرانیان است. در نتیجه اصلاح نان مصرفی خانوار گام موثری در راستای سلامتی افراد جامعه می‌باشد. این مجموعه تحت عنوان گروه نان عرش با هدف اصلاح نان مصرفی مردم از سال 95 شروع به فعالیت نموده است. از آنجایی که در فرآیند نانوایی پارامتر های متعددی در سلامت نان مصرفی و دریافت ریز مغذی های موجود در غلات دخیل است، این گروه در کنار تحقیقات علمی ، تست های عملی زیادی نیز در این راستا انجام داده است. بر همین اساس از مهمترین عوامل سلامتی شروع به بررسی کرده و مرحله به مرحله اصلاح آن را دنبال نموده است.

با توجه به وجود عمده مواد معدنی، پروتئین ها، انواع ویتامین ها ، فیبر و.... که در جنین(گیاهک) و سبوس گندم وجود دارد در اولین مرحله تغییر آرد به آرد کامل در دستور کار قرار گرفت. تمامی محصولات این مجموعه از آرد کامل گندم بهره می برند. نکته دیگر تمامی نان های مجموعه بروی گل پخت می شوند؛ پخت بروی گل باعث می شود بافت نان به علت انتقال حرارت پایین بهتر پخته شود و در ضمن مضرات پخت بر روی آهن را هم نخواهد داشت. در گام بعد مسئله نحوه تخمیر خمیر، اصلاح گردیده است. به منظور تخمیر اکثر محصولات این مجموعه، از خمیر ترش استفاده گشته و زمان تخمیر به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. این نحوه تخمیر باعث ایجاد عطر و طعم مناسب در نان می گردد. در مرحله بعد به سراغ گندم رفته و با بررسی مزرعه و تست‌ تخصصی گندم مناطق مختلف کشور، مرغوبترین آن جهت استفاده در محصولات انتخاب گردیده است.

ارسال محصولات در شهر اصفهان با پیک و به سایر شهرها با پست انجام خواهد شد.

این مجموعه در تلاش است با انجام آزمایشات و تحقیقات گسترده‌تر این مسیر را به یاری خدا ادامه دهد.

گروه نان عرشنظرات کاربران - ۱۱ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مهدی
مهدی
۱۴۰۱/۰۷/۰۳
کیفیت نان ها بسیار خوب است. فقط در بخش سفارشات اپلیکیشن بهتره که بروزرسانی انجام شود . مثلاً سه گزینه ثبت سفارش ، تایید سفارش و توزیع سفارش گنجانده بشه و پس از ثبت سفارش توسط مشتری ، به ادمین اطلاع داده شود تا تائید کنه و در ساعتی که قصد ارسال دارند ، گزینه توزیع فعال و به مشتری اطلاع داده شود .
حمید رضا
حمید رضا
۱۴۰۰/۱۲/۱۳
ممنونم از محصولات بسیار عالیتون
زرین اکبری
زرین اکبری
۱۴۰۰/۱۱/۱۷
خوبه