انگلیسی بدون توقف - واقعیت مجازی

انگلیسی بدون توقف - واقعیت مجازی

نسخه ۱.۰۲
+۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۴۶
مگابایت
حجم


"مغز انسان 10% از چیزی که خوانده و 20% از چیزی که شنیده است را به خاطر می آورد، اما 90% از آنچه انجام می دهد در ذهن او می ماند." یادگیری همراه با کار عملی یکی از بهترین روش های حفظ دانش است.

آینده یادگیری و بهترین بستر برای این کار و رسیدن و تحقق آموزش در محیطی امن و جایی که افراد بتوانند خطا کنند، تجربه کسب کنند، ایجاد محیط مجازی آموزش  است ، بنابراین باید موقعیت‌هایی را ایجاد کنیم که فرد زندگی واقعی را در محیط شبیه‌سازی  شده تجریه کند.


واقعیت مجازی می تواند به فرد این  احساس راه بدهد که در یک محيط فيزیكی و واقعی حضور دارد.  واقعيت مجازی چيزی نزدیک به زندگی واقعی است و نوع خاصی از تقليد از دنيای واقعی است. ما دنيا را با سيستم درک و حس هایمان میشناسيم.

در نرم افزار تولید شده فرد  با ابزارهای مختلف از قیبل کامپیوتر های خانگی ، موبایل های هوشمند و عینک های واقعیت مجازی ، در یک محيط سه بُعدی مجازی قرار میگيرد و با تکنولوژی انحصاری شرکت  و ميزان غوطه ور شدن فرد در دنيای مجازی ،  اثربخشی آموزشی را  کاملا درک می کند.


در شرکت آریانا ، ما متعهد به پیگیری تعالی هستیم. با راهنمایی از ایده اصلی ما برای ارائه روشی جدید برای آموزش ، استانداردهای بالا در محصولات و تجربیاتی که ایجاد می کنیم را تعهد می دهیم .


در یک کلاس‌ مجازی ‌قدم‌ بگذارید استاد و همکلاسی های خود را ببینید ، و از تجربه یک آموزش واقعی با تکنولوژی VR در گوشی همراهتان لذت ببرید .


-گفتگوی آزاد با دیگر کاربران 

با این قابلیت جالب، وارد اتاقهای مختلف مجازی شوید و با زبان آموزان دیگری که به صورت همزمان در آن اتاق ها وارد شده اند، به گفتگو بپردازید. 


-گفتگوی آزاد به همراه استاد
در صورتی که می خواهید در یک اتاق با حضور یک استاد زبان به گفتگو بپردازید تا اشکالات احتمالی شما را تصحیح کند، از این بخش جالب و منحصر به فرد دیدن کنید.

-مکالمه در تاکسی، هتل، فروشگاه و ...
محیط های مجازی متنوعی از جمله: هتل، شرکت، رستوران، مکان تاریخی، تاکسی، کافی شاپ، لباس فروشی و ... برای واقعی تر بنظر رسیدن آموزش برای شما در نظر گرفته شده است.-امکان گفتگو با ربات
با استفاده از این امکان، در یک مکان مجازی، با شخصیت های مجازی به گفتگو بپردازید. یک ربات پاسخ شما را خواهد داد!


logo-enamad logo-samandehi