Audiobooks for English Language Learners

Audiobooks for English Language Learners

نسخهٔ ۳.۷
+۱ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۲۸ مگابایت
حجم
Audiobooks for English Language Learners

Audiobooks for English Language Learners

English For EveryOne
نسخهٔ ۳.۷
+۱ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۲۸ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

متن و صوت ارائه‌شده در اینجا با هدف اختصاصی و غیرانتفاعی آموزش انگلیسی به عنوان زبان دوم یا زبان خارجی (ESL / EFL) شکل گرفته؛ اگرچه می‌تواند به عنوان یادگیری جامع زبان انگلیسی (ELL) نیز تلقی شود.

کتاب‌های صوتی ارائه‌شده در این برنامه از منابع بازبینی‌شده توسط مدرسان تهیه شده است.‌ بنابراین همه‌ی دانش‌آموزان و دانشجویان، از جمله خوانندگان تازه‌وارد و زبان‌آموزانESL/ELL ، می‌توانند ادبیات و سایر گزینه‌های خواندن را به صورت صوتی تجربه کنند تا مهارت‌های خود را تقویت و لذت ادبیات را تجربه کنند.

مطمئن باشید که می‌توانید در سایت‌ها بچرخید؛ بسیاری از آن‌ها شامل دسته‌بندی‌های چندگانه‌ی کتاب و قالب‌های مختلف برای دانلود یا گوش‌دادن هستند. بعضی از انتخاب‌ها فقط صوتی هستند. برخی فقط متن را دنبال می‌کنند؛ در حالی که بقیه گزینه‌هایی برای تعامل با کتاب را با کلیک کردن، پاسخ دادن و تماشای تصاویر متحرک در‌بر‌می‌گیرند.

در بررسی‌های مفید ایده‌هایی برای استفاده از کتاب‌های صوتی در کلاس یا خارج از مدرسه برای تقویت مهارت‌های سواد‌آموزی، بهبود مهارت‌های انگلیسی یا مطالعه‌ی ادبیات به روش‌های جدید پیشنهاد می‌شود.

با انتخاب مجموعه‌های تخصصی از کتاب‌های صوتی در این برنامه، با همراهی متن یا کتاب‌های صوتی با ویژگی‌های تعاملی، جستجوی خود را محدود کنید.

گوش‌دادن و خواندن کتاب‌های صوتی انگلیسی را از همین امروز شروع کنید!

- متن را با کتاب‌های کلاسیک و نویسندگان کلاسیک گوش دهید و بخوانید.

- بیش از ۲۰۰۰ کتاب کلاسیک برای گوش‌دادن و خواندن.

- برای یادگیری و صحبت به زبان انگلیسی تمرین کنید.

- بهترین کتاب‌ها برای کودکان

- نویسندگان کلاسیک برای مشاهده و یادگیری

نظرات کاربران - ۱۱ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پیام
پیام
۱۴۰۱/۰۴/۲۹
هیچ کدوم از قسمتهاش کار نمیکنه ، فقط قسمت کتابهای کلاسیکش رو باز میکنه ، اونم که فایل های صوتیش فقط در حال دانلود کردن هستن و اجرا نمیکنه ، یعنی بخش صوتی کتابها کار نمیکنه. این یدونه ستاره هم که دادم از طرف من نبوده ، خود بازار این ستاره رو به زور کف دستت میذاره
بت
بت
۱۴۰۰/۰۵/۰۲
عالی
نسرین
نسرین
۱۴۰۰/۰۴/۱۵
کم نظیره واقعا