Audiobooks for English Language Learners

Audiobooks for English Language Learners

نسخه ۳.۷
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۲۸
مگابایت
حجم

متن و صوت ارائه‌شده در اینجا با هدف اختصاصی و غیرانتفاعی آموزش انگلیسی به عنوان زبان دوم یا زبان خارجی (ESL / EFL) شکل گرفته؛ اگرچه می‌تواند به عنوان یادگیری جامع زبان انگلیسی (ELL) نیز تلقی شود.

کتاب‌های صوتی ارائه‌شده در این برنامه از منابع بازبینی‌شده توسط مدرسان تهیه شده است.‌ بنابراین همه‌ی دانش‌آموزان و دانشجویان، از جمله خوانندگان تازه‌وارد و زبان‌آموزانESL/ELL ، می‌توانند ادبیات و سایر گزینه‌های خواندن را به صورت صوتی تجربه کنند تا مهارت‌های خود را تقویت و لذت ادبیات را تجربه کنند.

مطمئن باشید که می‌توانید در سایت‌ها بچرخید؛ بسیاری از آن‌ها شامل دسته‌بندی‌های چندگانه‌ی کتاب و قالب‌های مختلف برای دانلود یا گوش‌دادن هستند. بعضی از انتخاب‌ها فقط صوتی هستند. برخی فقط متن را دنبال می‌کنند؛ در حالی که بقیه گزینه‌هایی برای تعامل با کتاب را با کلیک کردن، پاسخ دادن و تماشای تصاویر متحرک در‌بر‌می‌گیرند.

در بررسی‌های مفید ایده‌هایی برای استفاده از کتاب‌های صوتی در کلاس یا خارج از مدرسه برای تقویت مهارت‌های سواد‌آموزی، بهبود مهارت‌های انگلیسی یا مطالعه‌ی ادبیات به روش‌های جدید پیشنهاد می‌شود.

با انتخاب مجموعه‌های تخصصی از کتاب‌های صوتی در این برنامه، با همراهی متن یا کتاب‌های صوتی با ویژگی‌های تعاملی، جستجوی خود را محدود کنید.

گوش‌دادن و خواندن کتاب‌های صوتی انگلیسی را از همین امروز شروع کنید!

- متن را با کتاب‌های کلاسیک و نویسندگان کلاسیک گوش دهید و بخوانید.

- بیش از ۲۰۰۰ کتاب کلاسیک برای گوش‌دادن و خواندن.

- برای یادگیری و صحبت به زبان انگلیسی تمرین کنید.

- بهترین کتاب‌ها برای کودکان

- نویسندگان کلاسیک برای مشاهده و یادگیرینظرات کاربران

AH75
۱۴۰۰/۰۷/۰۶
عالی
ندا
۱۴۰۰/۰۶/۳۱
خیلی خوبه به خصوص به این دلیل که مجبور نیستی صبر کنید آدیو دانلود بشه ،همین که روی دکمه پای بزنید میخونه
بت
۱۴۰۰/۰۵/۰۲
عالی
نسرین
۱۴۰۰/۰۴/۱۶
کم نظیره واقعا
بمدت سیرالئون
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
perfect
bijan
۱۳۹۹/۰۷/۱۴
عالی