PASSAGE2

PASSAGE2

Version 1.0.6
3000 Tomans
+20 K
Install
Arcade
Category
37 MB
Size
PASSAGE2

PASSAGE2

Armina
Version 1.0.6
3000 Tomans
+20 K
Install
Arcade
Category
37 MB
Size
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

تقدیم به روح پاک شهدا و همچنین جانبازان هشت سال دفاع مقدس .

در ادامه ی نسخه اول، داستان بازی مربوط به گذرگاه و منطقه ای است استراتژیک برای انتقال ماشین آلات زرهی و تدارکاتی دشمن به جبهه ی اصلی. سنگر شما و همرزمانتان در نزدیک ترین نقطه به این گذرگاه واقع شده و ماموریت شما این است که با سلاح هایی که در اختیار دارید مانع از پیشروی دشمن شوید. (در پانزده مرحله و با سه نوع سلاح متفاوت)

از ویژگی های این بازی میتوان به جلوه های ویژه ی آن اشاره کرد. جلوه های ویژه ی استفاده شده در این بازی مانند دود، آتش و انفجار کاملا واقعی و فیلم برداری شده است. زمان زیادی برای صدا گذاری و انتخاب موسیقی مناسب صرف شده تا تجربه ای متفاوت برای کاربر داشته باشد. گرافیک و جزئیات گرافیکی هم یک عنصر جدا نشدنی از تمام محصولات Armina Games است.

کنترل بازی هم یکی از استاندارد ترین و روان ترین کنترل ها در بین بازی هاست که با در نظر گرفتن نظرات و پیشنهادات کاربران عزیز بهینه شده و بزودی در بروز رسانی محصولات مشابه و قدیمی تر هم اعمال خواهد شد (محصولاتی مانند پایگاه مرزی و تیغ).

برای آشنایی با سلاح ها و کاربرد آنها حتما راهنمای بازی را به طور کامل و خط به خط مطالعه کنید.

پیشرفت و توسعه ی صنعت بازی سازی در کشورمان فقط و فقط در گرو یک کلمه است و آن یک کلمه این است "حمایت"... هیچ محدودیت دیگری وجود ندارد...

یک درخواست دوستانه در مورد نحوه امتیاز دادن:

دوستان عزیز، لطفا با جمع بندی کلی به این بازی امتیاز دهید نه فقط سلیقه ی کاملا شخصی و توانایی فردی در نحوه بازی کردن و عبور از مراحل، چون در نسخه قبلی دوستان در متن نظر خود بسیار از بازی راضی بودند و حتی از کلمه بسیار عالی نیز استفاده کردند ولی به علت اینکه عبور از یک مرحله ی خاص برایشان دشوار بوده، به بازی امتیاز متوسط دادند !! فقط کافیست یک مقایسه ی کلی با دیگر بازی های داخلی و حتی برخی از بازی های خارجی داشته باشید. ولی با این حال ما به نظرات تک تک کاربران خود احترام قائل بوده و برای رضایت همه ی کاربران عزیز تمام تلاش خود را خواهیم کرد، زیرا که شما لایق بهترین ها هستید.

این بازی روی دستگاه های زیر تست شده است :

Sony Xperia M2

Samsung Galaxy Star Plus S7262

Huawei Ascend P6

Huawei Ascend G7

Lenovo A3000 (Tablet)

Huawei Ascend Y511 Dual SIM

از همراهی و حمایت شما سپاسگزاریم

دریافت نسخه اول بازی :

https://cafebazaar.ir/app/com.arminagames.passage/?l=fa

User Reviews - 2,223 Rates
4.2 from 5
5
4
3
2
1
محمد نورالهی فر
محمد نورالهی فر
2021/08/04
خوبه فقط مراحلش هم خیلی اسونه وهم خیلی کم
کبکاب
کبکاب
2021/09/10
عالی بود من همه مراحلشو تو یه روز تموم کردم فقط یه ستاره کم دادم بخاطر اینکه مراحلش کمه بود ۱۵ مرحله کمه ولی ارزششو داشت
ابوالعباس
ابوالعباس
2022/05/01
عالی است دست مریزاد
Paxit