Coma 2

Coma 2

Version 1.0.10
Install +50 K
Category Action
Size 25 MB
Last Update 2020 August 30
Coma 2

Coma 2

Armina
Version 1.0.10
Install +50 K
Category Action
Size 25 MB
Last Update 2020 August 30
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

اپیزود دوم بازی کما

در اپیزود دوم بازی کما که با عنوان "عامل اغما" ارائه شده است. شما تقریبا عامل اصلی حضور خود را در این محیط عجیب که بیشتر شبیه یک رویا است می یابید. با زامبی ها مبارزه خواهید داشت، می توانید از یورش کلاغ ها استفاده کنید و باید معماهای پیچیده تری را حل کنید... و البته با دلهره ی بیشتری روبرو خواهید شد.

توضیح کلی در مورد بازی کما :

"کما " یک بازی ماجرایی (Adventure) دلهره آور است. در این  سبک خاص از بازی، صدا نقش بسیار مهمی را ایفا می کند، به همین علت حجم تمام صداهای استفاده شده در بازی طبق الگوریتم های خاصی توسط Armina Games از پیش تنظیم شده است و پیشنهاد می شود برای ارتباط برقرار کردن بهتر با کاراکتر، این بازی را حتما با صدا انجام دهید.

به علت رابطه ی مستقیمی که بین داستان بازی و روند طی شدن مراحل و صحبت های کاراکترها وجود دارد، در اینجا نمیتوانیم توضیحاتی در مورد داستان بازی ارائه کنیم.

اپیزودهای این بازی بجز شماره، یک عنوان نیز خواهند داشت. اپیزود اول با نام "روح شیما" نام گذاری شده است که با بازی کردن این اپیزود، علت این نام گذاری را درک خواهید کرد. و اپیزد دوم با نام "عامل اغما"

لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق ایمیل زیر با ما در میان بگذارید، با افتخار در خدمت شما هستیم:

arminagames@gmail.com

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما دوست عزیز و مهربان

User Reviews - 852 Rates
4.3 from 5
5
4
3
2
1
امیر علی
امیر علی
2021/08/03
بازی خوبی ولی لطفا ایپیزود سوم را رایگان کنید
Amy
Amy
2021/07/15
بازیش عالی بود ولی اگ اپیزود سومش پولی نبود خیلی بهتر بود
nobara
nobara
2021/10/27
تورو خدا اپیزود سوم و رایگان کنید من قول میدم اگه رایگان کنید ده تا از دوستامو مجبور کنم بازی و نصب کنند چرا واقعا رایگان نمیکنید واقعا سه هزار تومن پول چی چی تون میشه بابا رایگان کنید بیشتر طرفدار پیدا می‌کنه تورو خدا رایگان کنید🙁🙁🙁🙁💔💔💔💔
Paxit