آگاهی بخشی ایدز

نصب‌های فعال کمتر از ۱۰۰
حجم ۴٫۸ مگابایت
نسخه 1.3.1

توضیح

HIV ، ویروس نقص ایمنی انسانی است که موجب سندرم نقص ایمنی اکتسابی می شود. افراد HIV مثبت در حقیقت توسط ویروس آلوده شده اند. راههای انتقال ویروس از یک شخص به شخص دیگر شامل انتقال از طریق تماس خون، مایعات بدن، مایع سمن یا ترشحات واژینال شخص آلوده با فرد دیگر در صورتی که پوست یا مخاط آسیب دیده یا زخم داشته باشد، می باشد.
اگر بیماران HIV یا ایدز رژیم غذایی و شیوه زندگی خوب داشته باشند و داروهای ضد ویروسشان را به درستی دریافت کنند، میتوانند زندگی مناسب و مفیدی داشته باشند.
در کشورهای درحال توسعه، خیلی از افراد مثبت از نظر بیماری، از بیماریشان بی اطلاعند، تغذیه درستی ندارند یا درمان دارویی ضد ویروس نمی گیرند و در نتیجه فوت می کنند.
تخمین زده شده که بدون درمان، نیمی از بیماران HIV در طول 10 سال به ایدز پیشرفت می کنند.
هدف این نرم افزار ارائه ی تعریف درستی از بیماری در محیطی کاملا چند رسانه ای، ارائه ی راه های پیشگیری و در نهایت ابزاری جهت تشخیص کلی بیماری و لزوم مراجعه به پزشک است. در این نرم افزار تلاشمان بر آن است که در یک محیط گرافیکی ساده، جذاب و کاربرپسند، اطلاعات مناسبی از بیماری قابل پیشگیری ایدز به جامعه ارائه دهیم تا هم با کمک به افراد سالم در جلوگیری از ابتلا، به افراد مبتلا نیز اطلاعات و کمک های لازم را ارائه دهیم.

امکانات نرم افزار:
* تعریف بیماری، علت، روند و عوامل تشدید کننده
* آموزش راه های پیشگیری بیماری
* تست ابتلا به بیماری
* روش های درمان و کند کردن روند بیماری
* آدرس و تلفن مراکز درمانی در سراسر کشور

به زودی : آدرس مرکاز درمانی را روی نقشه ببینید!

دسترسی‌ها

  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • .permission.C2D_MESSAGE
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • یافتن حساب‌ها در دستگاه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • com.ariagostar.hiv.permission.C2D_MESSAGE
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • کنترل لرزش
  • خواندن کارت حافظه

در رسانه‌ها

روزنامه شرق- آیا به ایدز مبتلا شده‌ام؟

تنها با گذشت یک روز از قرارگرفتن نرم‌افزار آگاهی‌بخش ایدز روی سایت کافه بازار، آمارها نشان‌دهنده این است که دانلود و نصب این برنامه رایگان بر روی تلفن‌های همراه از مرز هزار دانلود گذشته که این نشان‌دهنده نیاز کاربران به اطلاعات دقیق و صحیح در این حوزه است. هدف از طراحی این نرم‌افزار، ارایه تعریف درستی از بیماری HIV/ایدز در محیطی کاملا چندرسانه‌ای، ارایه راه‌های پیشگیری و در نهایت ابزاری جهت تشخیص کلی بیماری و لزوم مراجعه به پزشک است.

آیا به ایدز مبتلا شده ام؟

سلامت نیوز: تنها با گذشت یک روز از قرار گرفتن نرم افزار آگاهی بخش ایدز بر روی سایت کافه بازار، آمارها نشان دهنده این است که دانلود و نصب این برنامه رایگان بر روی تلفن های همراه از مرز هزار دانلود گذشته است که این نشان دهنده نیاز کاربران به اطلاعات دقیق و صحیح در این حوزه می باشد.