شهربین - رویدادهای شهر همراه شما

نصب‌های فعال کمتر از ۱۰۰
حجم ۲٫۷ مگابایت
نسخه 1.1

توضیح

شهربین بستری  برای ثبت و نمایش رویداد های شما می باشد.
با شهربین می توانید از رویداد های شهر خود و دیگر شهر ها همچون برنامه های ورزشی؛ سینماها ؛کنسرت ها؛تئاتر ها ؛ سرگرمی‌ها و مراسم های مذهبی و خیریه و همچنین از رویدادهای تخفیف و جشنواره و .. هر کسب و کاری  مطلع شوید.
با شهربین می‌توانید از رویدادهای آنلاین همچون وبینارها و رونمایی ها و نیز تورهای گردشگری  باخبر شوید.
شهربین بستری  را برای ثبت رویداد ها در هر زمینه را فراهم کرده است تا از طریق آن بتوان رویداد را به اشتراک گذاشت و به دیگران اطلاع رسانی کرد.
اگر کسب و کاری دارید و میخواهید از رویدادهایی همچون تخفیف ؛ افتتاحیه ؛ جشنواره  و … دیگران با خبر شوند ؛  به راحتی می‌توانید این کار را  با ایجاد رویداد جدید در برنامه انجام دهید.

تغییرات آخرین نسخه

رفع باگ

دسترسی‌ها

  • کنترل لرزش
  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دوربین
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

معرفی برنامه شهربین – مرجع اطلاع رسانی رویداد ها

اپلیکیشن شهربین این امکان را فراهم می‌آورد تا کاربران بتوانند از رویدادهای شهر خود و سایر شهرهای ایران مطلع شوند. اپلیکیشن مذکور برای سیستم عامل اندروید عرضه شده و اطلاعات کاملی در رابطه با هر یک رویدادها در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. از دیگر قابلیت های اپلیکیشن شهربین می‌توان به امکان ثبت و به اشتراک گذاری رویداد توسط کاربران اشاره کرد. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به معرفی و بررسی اپلیکیشن شهربین بپردازیم.

زودتر از بقیه در جریان رویدادهای شهرتان قرار گیرید

اگر صاحب کسب و کاری هستید و می‌خواهید همشهریان خود را از رویدادهایی همچون تخفیف‌ها، جشنواره‌ها، افتتاحیه‌ها و ... خود باخبر کنید، شهربین این بستر را به راحتی برایتان ایجاد می‌کند.