نصب +۱ هزار
دسته‌بندی خرید
حجم ۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۰ مرداد ۱۴۰۰
هستوش

هستوش

تدارک تامین ایرانیان
نسخهٔ ۲.۵.۳
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی خرید
حجم ۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۰ مرداد ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

هستوش

هستوش حاصل تفکر کارآفرین دغدغه مندان اشتغال کشور است. در این اپلیکیشن، شما انواع مختلف محصولات دست ساز و دست دوز بانوان هنرمند کشور را می بینید؛ بانوانی که تمام ذوق هنری و مهر مادرانه ی خود را در محصولات، ذره ذره نگاشته اند. کیفیت ابتدا و انتهای کار آنان است و توجه به نیاز مشتری و بازار از اولویت های اصلی آنها، سیاست، جلب نظر مشتری است و شعار، اعتماد به کیفیت در اقصی نقاط دنیا ... ما کیفیت و اصالت دست سازهای بانوان کشورمان را به تمام دنیا صادر خواهیم کرد. 

در هستوش از کیفیت و زیبایی صنایع دستی وطنی لذت ببرید و با خیال راحت خرید نمایید. ما نماد اعتماد الکترونیک  و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال را برای آسایش خیال شما اخذ نموده ایم.

بستر امنی که ما برایتان مهیا کرده ایم و روشهای ارسال و واریز وجه خیالتان را از هر نظر راحت خواهد کرد. ما این اطمینان را به شما می دهیم که در کنار شما و همراهتان هستیم. 

رسالت هستوش چیست ؟

«هر خانه یا کارگاه» این رسالت ماست؛ کارآفرینی و اشتغال مولد، رفع فقر ناشی از بیکاری، ایجاد عدالت اجتماعی و در نهایت اعتلای فرهنگ کار و کسب درآمد و سربلندی زنان کشور عزیزمان ایران

هستوش خود را ملزم کرده است تا در تمام کشور و در تمام خانه هایی که هنر موج می زند حضور داشته باشد؛ علاقمندان را آموزش دهد و مواد اولیه کار و سرمایه ی لازم را برایشان مهیا کند؛ محصولاتشان را معرفی و بصورت تضمینی خریداری و در اپلیکیشن خود بفروش برساند. 

 عمده محصولات هستوش چیست؟

-  کالای چرم طبیعی در انواع و کاربردهای مختلف 

 - فرش و تابلو فرش دستبافت ایرانی

-  صنایع دستی اقوام ایرانی ( فاز دوم اپلیکیشن، بزودی) 

-  محصولات دکوری

- دست سازهای چوبی ( فاز سوم اپلیکیشن، بزودی) 

-  انواع مایحتاج دست ساز 

-  مواد غذایی دست ساز خانگی ( فاز چهارم اپلیکیشن، بزودی) 

-  آموزش های کاربردی خانگی ویژه ی کودکان ( فاز آخر در دست مطالعه)

چرا از هستوش حمایت کنیم:

هستوش حاصل تفکر جمعی و بنیانی برای اشتغال زنان رنج کشیده ی این سرزمین است. حمایت از هستوش ایجاد درآمد برای قشری زحمت کش و پاسخی به تلاش و رنج و هنر آنهاست. ایرانی غیرتمند است و پای غیرت که هست همه چیز هست. تا باهم هستیم دست هم خواهیم گرفت، جهت سربلندی مردم کشورم ایران 

آیا من هم می توانم در هستوش کار کنم؟

جواب مثبت است این اپلیکیشن بستری است تا علاقمندان اشتغال که تمایل دارند خود کارگاهی داشته باشند و کارفرمای خویش شوند شروع به کار کنند. ما حمایتتان می کنیم، آموزش با ما، تجهیز و تامین هم با ما، شما تولید کنید و ما دسترنج شما را به دیدگان خود خواهیم گذاشت. 

هستوش دوست دستان هنرمند است...

نظرات کاربران - ۱۹ رأی
۴.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
نصرالله
نصرالله
۱۴۰۰/۰۶/۱۲
برنامه ای کاربردی، با محصولاتی باکیفیت و عالی، داستان های محصولات را خیلی دوست داشتم، مخصوصا فسقلی ها😂😍
محمدباقر
محمدباقر
۱۴۰۰/۰۶/۰۱
از اینکه میبینم اپلیکیشنی پرقدرت و متکی به یک سایت دارای نماد خدمت رسانی میکنه خوشم میاد
ahmed reza
ahmed reza
۱۴۰۰/۰۷/۱۷
خوبه