آشپزی با مرغ

آشپزی با مرغ

نسخهٔ ۱۵
+۲ هزار
نصب
آشپزی و رستوران
دسته‌بندی
۱۰ مگابایت
حجم
آشپزی با مرغ

آشپزی با مرغ

IrApps
نسخهٔ ۱۵
+۲ هزار
نصب
آشپزی و رستوران
دسته‌بندی
۱۰ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اپلیکیشن «آشپزی با مرغ» برنامه ای برای آموزش و پخت انواع غذا با مرغ می باشد. در این برنامه لیستی از انواع غذاها با مرغ گنجانده شده است که با انتخاب هر دستور می توانید  مواد لازم،یک تصویر کلی از غذای آماده شده، زمان آماده سازی، زمان انتظار برای پخت، حجم غذای تولیدی به تعداد نفر، درجه سختی، نحوه آماده سازی مواد اولیه و هم چنین مراحل آماده سازی و پخت را مشاهده نمایید.

این برنامه نیازی به اینترنت نداشته و به صورت آفلاین می توانید همه صفحات آن را باز کنید و استفاده کنید. یا عبارت دیگر هیچ کدام از صفحات و تصاویر و ... نیازی به بارگذاری از اینترنت ندارند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد در این برنامه قابلیت زوم دلخواه در صفحات دستور پخت می باشد. در هنگام مطالعه هر دستور پخت در صورت ریز و یا کوچک بودن تصویر میتوانی در صفحه زوم کنید و مطالب و تصاویر را با کیفیت بالا مشاهده نمایید.

امیدواریم این برنامه مورد توجه شما قرار بگیرد. و با ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات مفید و سازنده خود ما را در بهبود کیفیت این برنامه و سایر برنامه ها یاری کنید.

هر گونه خطا و اشکال از برنامه را می توانید به ما اطلاع دهید تا در سریع ترین زمان ممکن آن را برطرف نماییم.

                                                                         با تشکر از توجه شمانظرات کاربران - ۱۰۸ رأی
۴.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
حسان
حسان
۱۴۰۱/۰۱/۲۶
ما بیشترشون رو پرست کردیم خیلی لذیذ بودند ممنون از سازندش
گلیم
گلیم
۱۴۰۰/۰۹/۰۱
سلام از برنامه شما ممنونم دست شما دردنکند زحمت کشیدی خیر ببینی خدا فرصت خیر بهت بدهد
شکوفه
شکوفه
۱۴۰۰/۰۴/۱۱
نمیدونم چی بگم بعد نیست ولی خوب من فقط یک غذا راپسندیدم به نظرم نصب نکنید ببخشید اصلا نمیتونم ستاره بدم یک ستاره هم زیاده