anguor

anguor

Version 1.0.4
Install +2 K
Category Tools
Size 11 MB
Last Update 2022 October 16
anguor

anguor

anguor
Version 1.0.4
Install +2 K
Category Tools
Size 11 MB
Last Update 2022 October 16
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

 • شناسایی گیاهان با عکس انگور

برنامه انگور می‌تواند گونه های مختلف گل و گیاه را تنها از طریق عکس تشخیص دهد. شما می توانید به دو صورت گرفتن تصویر و یا انتخاب تصویر از گالری، گیاه مورد نظر خود را شناسایی کنید. بنابراین این برنامه برای شما که علاقه‌مند به گل و گیاه هستید، یک اپلیکیشن کاربردی محسوب می‌شود. این برنامه به صورت رایگان در دسترس تمام کاربران قرار گرفته است و هر و فردی می تواند از آن استفاده نماید.


گیاه شناسی با دوربین فارسی

اپلیکیشن انگور پس از تحلیل تصویر، درصد تطابق تصویر شما با گیاهان دیگر را نشان می دهد. در نتیجه شما می توانید به شکل دقیق گیاه مورد نظر خود را شناسایی کنید. همچنین این امر سبب می شود تا مشکلاتی مانند کیفیت نامناسب عکس جبران شود. پس از شناسایی گل یا گیاه مورد نظرتان، شما می توانید با کلیک بر روی هر کدام اطلاعات کامل آن گیاه را مشاهده کنید. اپ انگور علاوه بر نمایش عکس، نام و مشخصات گیاه، تمام نکات مربوط به گیاه را نیز برای شما نمایش می دهد. شما می توانید نکاتی مانند مدت زمان آب دهی، میزان نور و رطوبت مورد نیاز گیاه، خاک مناسب به گیاه و … را مشاهده کنید.

 • مشاوره خصوصی

در این بخش شما می توانید با تکمیل فرم به صورت تخصصی با مشاورین ما در سایت انگور ارتباط برقرار نمایید. این بخش مربوط به مشاوره های کاملا تخصصی می باشد.

 • ثبت سوالات در تالار گفتگو

این بخش به منظور افزایش ارتباط میان تمام کاربران اپ انگور به وجود آماده است. شما می توانید با استفاده از این بخش سوالات خود را در انجمن گفتگوی اپ ثبت نمایید. همچنین می توانید از سایر اعضای برنامه پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. این قابلیت خاص اپیکیشن انگور به کاربران امکان اشتراک تجربیات خود را می دهد.

 • علاقه مندی ها

شما می توانید در این بخش گیاهان مورد علاقه خود را ذخیره نمایید.

 • نور سنجی

نورسنجی، این گزینه به شما امکان می دهد تا محیط مناسب را برای گیاهانتان انتخاب نمایید. هر گیاه نیاز خاص و متفاوتی به نور دارد. شما می توانید با قرار دادن دوربین سلفی خود در مقابل گیاه میزان نور محیطی آن را اندازه گیری نمایید.

 • ورود به وبسایت انگور

شما می تواند با این گزینه به سادگی وارد سایت انگور شوید.

 

بخش های مختلف برنامه انگور

گیاهان

از دیگر قابلیت‌های برنامه انگور می‌توان به جستجو مستقیم گیاهان اشاره کرد. گزینه دوم از سمت راست منو مربوط به این بخش می باشد. همچنین در این بخش می توانید به صورت اختصاصی در میان گیاهان گلدار، گیاهان آپارتمانی و گیاهان فضای سبز جستجو کنید. شما با جستجو در این بخش می توانید به  تمام اطلاعات مورد نیاز دسترسی پیدا کنید.

آفات

گزینه اول از سمت منو خانه مربوط به آفات است. شما با استفاده از این گزینه می توانید با آفت های مختلف گیاهی آشنا شوید. همچنین با نشانه های ابتلای گیاهان به این آفات آشنا گردید. همچنین  اپ انگور راه های مختلف رهایی از شر آفت را به صورت رایگان به اطلاع شما می رساند. شما نیز می توانید با استفاده از روش های ذکر شده آفات گیاهانتان را از بین ببرید.

گفتگو

گزینه اول از سمت چپ منو خانه، مربوط به بخش گفتگو است. شما در این بخش می توانید سوالات و پاسخ های مطرح شده در زمینه های مختلف را بررسی نمایید.

باغچه من

در نهایت بخش آخر که به باغچه شما تعلق دارد. شما در این بخش می توانید گیاهان خود را سازماندهی کنید. در نتیجه خیلی سریع به مشخصات و اطلاعات گیاهانتان دسترسی پیدا می کنید. همچنین در این بخش می توانید آلارم های درون برنامه و خارج ازبرنامه(SMS) را فعال نمایید. این آلارم ها زمان آب دهی، تعویض خاک و کوددهی گیاهانتان را به صورت اختصاصی به شما یاد آوری می کند.


آخرین بخش مورد استفاده در این اپ

مربوط به منوی سه خط در گوشه اپ انگور می باشد. شما می توانید با استفاده از این بخش اطلاعات پروفایل خود را ویرایش نمایید. همچنین می توانید با استفاده گزینه معرفی به دوستان، این اپ را با دوستان علاقمند به گل خود به اشتراک بگذارید. همچنین این بخش به شما، امکان امتیاز دهی، آشنایی با ما و تماس با مرا نیز می دهد.

 

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به بررسی برنامه انگور  پرداختیم. برنامه مذکور یک اپلیکیشن کاربردی در زمینه تشخیص گیاهان و راهنمای پرورش گیاهان محسوب می‌شود. نکات مهم درمورد اپ انگور، رایگان و کاملا فارسی بودن این اپ می باشد. در نتیجه شما با هر سطح سواد علمی، می توانید به اطلاعات کامل دسترسی داشته باشید. همین امر نیز اپ انگور را از تمام برنامه های مشابه  متمایز می کند. طراحی خاص این اپ نیز کارایی آن را بسار ساده و جذاب تر نموده است. در نتیجه اگر به دنبال یک برنامه خاص هستید تا در پروش گیاه موردنظرتان به شما کمک کند؟ ما به شما اپ انگور را معرفی می کنیم.

نقاط قوت برنامه انگور

 • جست جوی هوشمند گل و گیاه
 • آموزش نگهداری از گیاهان
 • یادآوری اب یاری ، خاک ، کود و… از طریق اس ام اس و زنگ داخلی اپ
 • پرسش های کاربران
 • مشاوره خصوصی
 • شناسایی افت ها
 • نورسنجی و پیشنهاد گل برای مکان کاربر
 • توضیحات کامل گیاهان (آبیاری ،نور ، تکثیر و …)
 • آموزش تصویری


این برنامه درحال بروز رسانی است.

User Reviews - 138 Rates
3.4 from 5
5
4
3
2
1
mmm
mmm
2022/10/25
هیچ
علیرضا نهاوندی
علیرضا نهاوندی
2022/11/01
سلام عرض ادب ،اسم گل رو اشتباه میگه خوب نیست درصد خطاش زیاده متشکرم
G.h
G.h
2023/03/20
همش اشتباه میگفت
Paxit