به سوی پایان : خاموشی

به سوی پایان : خاموشی

نسخه ۱.۱
۲۰۰
نصب فعال
ماجرایی
دسته
۲۹۴
مگابایت
حجم

آنچه در این قسمت خواهید دید : بعد از حوادث گوناگون و غیر قابل پیش بینی که برای تام اتفاق افتاد او یک قدم به خواهرش نزدیکتر شده است. بعد از اینکه تام در مترو از هوش می رود خواهرش و تعدادی از بازماندگان او را پیدا می کنند و به محل امنی می برند ولی بعد از مدتی او را به دلایلی تنها می گذارند و می روند. بعد از اینکه تام به هوش می آید نامه ای که خواهرش برای او نوشته را پیدا می کند و بعد از خواندن آن متوجه خیلی از مشکلات و اتفاقات می شود که یکی از آنها قطع شدن برق در مناطق مختلف کشور است. خواهرش باید بعد از گذشت ده روز برگردد ولی اگر برنگردد چه ؟ اگر مشکلات بیشتر شود چه ؟ اگر این یک خواب بی پایان باشد چه ؟ این ماجرا را دنبال کنید.


 توجه : این بازی بروی دستگاه های زیادی تست شده است و هیچ مشکلی ندارد. تنها منبع مجاز برای دریافت این بازی کافه بازار است. بعد از به اتمام رساندن بازی حالت بقا و قسمت انتخاب فصل ها به منوی اصلی بازی اضافه می شود. این بازی برای افراد زیر 18 سال مناسب نمی باشد.


تنظیمات : شما می توانید تنظیمات را قبل از ورود به منوی اصلی یا در حین بازی نیز به راحتی تغییر دهید. دقت داشته باشید اگر دستگاه شما قدرتمند نیست باید گرافیک را در سطح پایینی قرار دهید تا پردازش ها و اکشن های بازی دچار مشکل نشوند. در انتخاب این تنظیمات دقت کنید.

- از وضوح تصویر 576 * 1024 استفاده کنید.

- سایه را غیر فعال کنید.

- میدان دید را بروی 500 متر قرار دهید.

- تراکم جزییات را نیز بروی پایین ترین سطح قرار دهید.ویژگی ها :

- داستانی زیبا و جذاب

- گرافیک عالی و خیره کننده 

- محیط های جنگلی و طبیعی

- دارای دو حالت داستانی و بقا

- تنظیمات بسیار زیاد برای تغییر گرافیک

- گیم پلی مهیج و چالش برانگیز

- افکت های خیره کننده

- مراحل گوناگون و متنوع

- رابط کاربری فوق العاده

- انواع مختلف صلاح

- صدا گذاری دقیق و مهیج

- تجربه هیجان و ترس

- طراحی منحصر به فرد

- هوش مصنوعی عالی و دقیق

- دشمنان متنوع

- صدا و موسیقی متن زیباحرف آخر : امیدواریم که از این بازی لذت ببرید. ساخت یک بازی در این سطح کار راحتی نیست مخصوصا اگر به صورت مستقل انجام شود. ما را در اینستاگرام (ams.ap@) دنبال کنید. از حمایت شما بسیار سپاس گزاریم. نظرات شما باعث دلگرمی ماست. با آرزوی بهترین ها برای شما. ای ام اس.

logo-enamad logo-samandehi