به سوی پایان : خاکستر

به سوی پایان : خاکستر

نسخه ۱.۴
۲۰۰
نصب فعال
ماجرایی
دسته
۸۱
مگابایت
حجم

آنچه در این قسمت خواهید دید : خواهر تام زنده است و با تعدادی از بازماندگان به سمت شمال کشور رفته است. تام باید به تنهایی این مسیر را طی کند تا بتواند خواهر خود را پیدا کند. یک سفر طولانی و خطرناک. شرایط مثل گذشته نیست. ویروس هر روز در حال پیشرفت است و انسان های آلوده نیز قویتر شده اند. کمبود آب، مواد غذایی، دارو و ... شرایط را بسیار سخت تر کرده است. در این قسمت بیشتر به گذشته ی تام پی خواهیم برد. گذشته ای که کابوس هر شب اوست. گذشته ای که باعث شده او دیگر یک جوان ضعیف نباشد. گذشته ای که کمتر کسی به خود دیده. گذشته ای که هر کسی توان عبور از آن را ندارد. آیا تام می تواند خواهر خود را پیدا کند؟ آیا شعله ی عمر او خاموش می شود؟ آیا در دل تاریکی نور امیدی هست؟ این ماجرا را دنبال کنید.


توجه : این بازی بروی دستگاه های زیادی تست شده است و هیچ مشکلی ندارد. تنها منبع مجاز برای دریافت این بازی کافه بازار است. بعد از به اتمام رساندن بازی حالت بی پایان و قسمت انتخاب فصل ها به منوی اصلی بازی اضافه می شود. اولین بازی اول شخص با رده بندی سنی بالای 18 سال در کافه بازار.


ویژگی ها : 


- داستانی زیبا و جذاب


- عملکرد عالی و بدون مشکل


- رابط کاربری ساده ولی کارامد


- دارای دو حالت داستانی و بی پایان


- سلاح های مختلف با صدا گذاری دقیق


- امکان برداشتن و نگهداری 3 اسلحه مختلف 


- امکان غیرفعال و فعال کردن سیستم اسلحه


- دسترسی راحت به تمامی ویژگی های مهم بازی


- دارای 2 زبان، 6 سطح گرافیک و 4 سطح دشواری


- استفاده از انیمیشن های مختلف برای انجام امور


حرف آخر : امیدواریم که از این بازی لذت ببرید. ساخت یک بازی در این سطح کار راحتی نیست مخصوصا اگر به صورت مستقل انجام شود. ما را در اینستاگرام دنبال کنید.(ams.ap@) از حمایت شما بسیار سپاس گذاریم. نظرات شما باعث دلگرمی ماست. با آرزوی بهترین ها برای شما. ای ام اس.


logo-enamad logo-samandehi