شاپ ایت-سهولت درخرید هدفمند درفروش

شاپ ایت-سهولت درخرید هدفمند درفروش

نسخه ۲.۱.۶
۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۳
مگابایت
حجم

 

شاپ ایت اپلیکیشنی با محوریت خرید و فروش، این امکان را برای کاربران خود فراهم می آورد تا بتوانند به سادگی و فقط با یک کلیک کالای مورد نظر خود را از میان هزاران کالای متنوع و متفاوت انتخاب کنند، از تازه ترین حراجی ها با خبر شوند و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و از طریق شاپ ایت با تلگرام فروشندگان در ارتباط باشند و محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

اپلیکیشن خرید و فروش شاپ ایت به سادگی دری را به روی شما می گشاید و شما را مقابل دنیایی از کالاهای متنوع و متفاوت قرار می دهد که می توانید تنها با یک کلیک و دنبال کردن فروشگاه های مجازی و اطلاع از آخرین حراجی ها، انواع مختلف محصولات حراجی و کالاهایی که می خواهید را به صورت رایگان و به آسانی پیدا کنید.

------------------

خدمات شاپ ایت عبارتند از:

- لیست تمامی محصولات حراج شده توسط مغازه داران مجازی

- لیست تمامی محصولات درج شده مغازه های مجازی که کاربر دنبال کرده

- افتتاح مغازه مجازی بصورت رایگان برای هر کاربر

- آپلود محصولات جهت فروش بصورت نامحدود و رایگان

- کلیدهای تماس مستقیم کاربران با صاحبان مغازه ها

- درج کامنت و لایک برای هر محصول

- خواندن نظرات دیگر کاربران درباره محصول

- اشتراک گذاری تمامی محصولات با دوستان خود در تمامی شبکه های اجتماعی

- گزارش دادن مغازه های متخلف به ادمین

- مقایسه آسان محصولات و خرید آنلاین

- جستجوی محصولات با کلمات کلیدی

- دقت در کاربردپذیری و ارائه آسان خدمات

------------------

شاپ ایت با ایجاد دسترسی به کالاهای نامحدود در سراسر دنیا برای شما حق انتخاب بیشتری را فراهم می کند؛ اطلاع همیشگی از تازه ترین حراج های فروشگاه ها از دیگر مزیت های این اپلیکیشن برای کاربران است که به آسانی می توانید از آن استفاده کنید. همچنین شاپ ایت به صورت متمرکز امکان مقایسه قیمت و کیفیت کالاها با یکدیگر و برخورداری از نظرات کاربران و بهره گیری از تجربیات آنها را در استفاده از کالاها فراهم می کند.

همچنین این امکان برای کاربران فراهم شده است که عکس و اطلاعات مرتبط با کالای مورد نظر خود را از طریق شاپ ایت به هر اپلیکیشن ارتباطی همچون تلگرام، واتساپ، وایبر و ... ارسال کرده و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. علاوه بر این کاربران می توانند به واسطه شاپ ایت به صورت کاملا مستقیم و با تلگرام فروشندگان در ارتباط باشند و سفارش یا خرید خود را انجام دهند.

شاپ ایت برای آسایش و وقت کاربران خود اهمیت بسزایی قائل است و در همین راستا بسیار ساده، سبک و متمرکز بر اهداف خود طراحی شده که به سادگی و کاملا رایگان می توانید از آن استفاده کنید. پس با خیال راحت قید ترافیک و ازدحام شهری را بزنید و خود را محدود به چند فروشگاه محلی نکنید و از خانه خودتان جدیدترین کالاهای فروشگاه ها و تازه ترین حراجی ها را به صورت یکجا و مجانی رصد و انتخاب کنید.

 

شاپ ایت را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

http://www.shopitt.ir

http://twitter.com/shopitappir

http://www.Instagram.com/shopitapp

http://www.telegram.me/shopit

logo-enamad logo-samandehi