تپه‌های هیجانی

تپه‌های هیجانی

Version ۱.۴
In-app Purchases
نصب +۵۰ هزار
Category رانندگی
Size ۲۷ مگابایت
Last Update ۹ فروردین ۱۳۹۷
تپه‌های هیجانی

تپه‌های هیجانی

AFRA GAMES
Version ۱.۴
In-app Purchases
نصب +۵۰ هزار
Category رانندگی
Size ۲۷ مگابایت
Last Update ۹ فروردین ۱۳۹۷
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info


مهارت رانندگی خودتون رو با اتومبیل های آفرودی به چالش بکشید! اگه به پرش از تپه های ناهموار علاقه مند هستید حتما نصب کنید، سکه جمع کنید، اتومبیل های جدید بخرین و با طی مسافت بیشتر رکورد بزنید!

*** لطفا قبل از بازی از منوی اصلی راهنما رو واسه کنترل بهتر اتومبیل ها مطالعه کنید***


"تپه‌های هیجانی" بسیار ساده و جذاب طراحی شده: وظیفه شما بالا رفتن از تپه های پر پیچ و خم با اتومبیل های آفرودی مختلف است که بر اساس قوانین فیزیک طراحی شده اند. در این راه علاوه بر اینکه باید حواستان را جمع کنید تا اتفاقی برای اتومبیلتان نیافتد، باید سکه جمع کنید، نیترو را برای پرش از رمپ های هیجان انگیز به کار ببرید و با ژیروسکوب اتومبیل را برای یک فرود خوب کنترل کنید تا بتوانید با ثبت رکورد بهتر در لیدر برد موفق شوید.
روند بازی "تپه‌های هیجانی" به این شکل است که شما در نقش یک راننده حرفه ای هستید و باید با مهارت های خود موانع مختلف را از سر راه بردارید. مسیرهای بازی به صورت هموار و پر پیچ و خم است که رانندگی شما را به چالش میکشد و اگر شما کمی از دقت خود کم کنید مطمئنا نمیتوانید این موانع را رد کنید. همینطور بعد از طی مسافتی به دشمنی برخورد میکنید که قصد دارد اتومبیل شما را واژگون کند که باید با مهارتی که کسب کرده اید از آن فاصله بگیرید. بازی دارای 10 وسیله ی نقلیه مختلف با ویژگی های منحصر به فرد است که دارای گرافیک و فیزیک فوق العاده ای هستند.


پشتیبانی: afraindiegames@gmail.com

User Reviews - ۴۲۱ Rates
3.8 from 5
5
4
3
2
1
۲۰
۲۰
۱۳۹۸/۰۶/۱۶
۷دیوارنجف
علی
علی
۱۴۰۰/۱۱/۲۱
خوبه
سامانم
سامانم
۱۳۹۸/۰۸/۱۵
بده