همراه کارت

همراه کارت

نسخه ۴.۳.۱۷
۱
میلیون
نصب فعال
امور مالی
دسته
۲۲
مگابایت
حجم

انجام تراکنش در کمتر از 20 ثانیه، ارسال پول، دریافت پول، خرید شارژ و بسته، پرداخت قبض و ...همراه کارت متعلق به شرکت «تجارت الکترونیک ارتباط فردا» بوده که پرداخت یار مورد تایید بانک مرکزی است:

https://hamrahcard.ir/shaparak


امکانات ویژه همراه کارت عبارتند از:


- کارت به کارت بدون داشتن شماره کارت مقصد


- ارسال پول و تعاملات مالی با مخاطبان گوشی


- امنیت بالا و ورود به اپلیکیشن با رمز، اثر انگشت و یا تشخیص چهره


- اضافه کردن کارت و کارت به کارت با استفاده از دوربین گوشی


- استعلام و پرداخت قبض همراه اول و تلفن ثابت


- پرداخت نیکوکاری


- کارت به کارت از مبدا ۲۶ بانک به مقصد تمام کارت های عضو شتاب:


بانک آینده - بانک ملی - بانک ملت - بانک کشاورزی - بانک انصار - بانک سرمایه - بانک شهر - بانک ایران زمین - بانک پاسارگاد - بانک دی - بانک سامان - بانک حکمت ایرانیان - بانک پارسیان - بانک تجارت - بانک اقتصاد نوین - بانک مهر اقتصاد - بانک صنعت و معدن - بانک سپه - بانک کارآفرین - بانک خاورمیانه - موسسه اعتباری ملل (عسکریه) - بانک گردشگری - بانک قوامین - بانک توسعه صادرات - موسسه اعتباری نور - بانک رفاه


- استفاده همزمان در چند دستگاه و پشتیبانی از ساعت هوشمند


- پرداخت با استفاده از QR Code


- پرداخت بیمه عمر


- گزارش اعتبار بانکی


- پشتیبانی از زبان فارسی، تورکی


- خرید شارژ و بسته اینترنت


- پرداخت قبض و جریمه رانندگی از طریق بارکد و تشخیص پیامکوب سایت: https://hamrahcard.ir


اینستاگرام: www.instagram.com/hamrahcard.ir

در رسانه‌ها

بررسی اپلیکیشن همراه کارت؛ دستیار امور بانکی

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا با اپلیکیشن «همراه کارت» یک هدف را دنبال می‌کند؛ این که با گردآوری تمام نیازهای شما از تراکنش‌های مالی در یک اپلیکیشن بتواند مدیریت امور مالی را تسهیل کرده و برایتان وقت بخرد. نتیجه تولید محصولی بوده که ضمن ارائه امکانات روتین اپ‌های این حوزه، اندکی رنگ و بوی خلاقیت هم در آن دیده می‌شود.

بررسی و دانلود اپلیکیشن همراه کارت؛ انتقال پول و پرداخت قبوض به راحتی چند لمس ساده!

همراه کارت یکی از اپ‌های مشهور در دنیای اپلیکیشن‌های پرداخت است که به عنوان سامانه انتقال پول شناخته شده و با پشتوانه بانک‌های بزرگی همچون آینده که جزو سردمداران بانکداری اینترنتی در ایران شناخته می‌شود، پا در عرصه رقابت با برنامه‌های رنگارنگ موجود در این حوزه گذاشته است که در این مطلب قصد بررسی موشکافانه این برنامه حوزه پرداخت بانکی را داریم.

اپلیکیشن همراه کارت، یک همراه مطمئن و کار آمد

انجام امور بانکی مختلف از جمله کارت به کارت، پرداخت قبوض، خرید شارژ، پرداخت جریمه و... به صورت غیرحضوری تنها بخشی از کارهایی است که به شما در مدیریت زمان و رهایی از ترافیک شهری روزانه کمک میکند. اما خب باید توجه داشته باشید که انتخاب یک اپلیکیشن ایمن و البته کامل یکی از شرایط مهمترین شرایط استفاده درست از خدمات غیرحضوری می باشد. در این نقد و بررسی قصد داریم به سراغ اپلیکیشنی از بانک آینده برویم؛ این اپلیکیشن که همراه کارت نام دارد به لطف طراحی خوب و امکانات زیاد خود میتواند یک انتخاب سنجیده برای انجام کلیه امور مالی شما باشد.

امور بانکی خود را مدیریت کنید - همراه کارت زیر ذره بین

داشتن اپلیکیشنی که بتواند بیشتر امور بانکی ما را انجام دهد حتما مفید خواهد بود. نرم افزار همراه کارت برنامه ایست که بسیاری از خدمات بانکداری را در خود جای داده است و کار شما را راحت می کند. اگر یک یا چندین حساب و کارت بانکی داشته باشید می توانید با نصب " همراه کارت " روی تلفن همراهتان به آسانی آنها را مدیریت کرده و امور بانکی خود از پرداخت قبض و خرید شارژ گرفته تا انتقال وجه و گرفتن صورت حساب را با کمترین هزینه زمانی انجام دهید. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این اپلیکیشن کاربردی بپردازیم.

logo-enamad logo-samandehi