آدینه مارکت

آدینه مارکت

Version ۲.۸۰
نصب +۵۰۰
Category خرید
Size ۲ مگابایت
Last Update ۱۰ فروردین ۱۳۹۴
آدینه مارکت

آدینه مارکت

آدینه مارکت
Version ۲.۸۰
نصب +۵۰۰
Category خرید
Size ۲ مگابایت
Last Update ۱۰ فروردین ۱۳۹۴
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

مجتمع فروشگاه های آدینه مارکت بازار گسترده ای است که تلاش دارد تا در فضای اینترنت کاربران را به پهنه ای وسیع از فروشندگان و محصولات آنها متصل نماید.

بخش عرضه فروشگاهی: در حال حاضر این بازار، حدود 1500 فروشگاه با کالاهای گوناگون و با بیش از 170 هزار کالای فعال را تحت پوشش دارد که روزانه صدها کالا به آن افزوده می شود، کالاهای عرضه شده طیف وسیعی از محصولات مانند کتب و مجلات، نرم افزارها، پوشاک، لوازم آرایشی بهداشتی، فیلم و کارتون بازی، زیور الات و خدمات و ...را در برمی گیرد.

در این مجموعه خریداران این امکان را خواهند داشت که کالای مورد نیاز خود را جستجو و از میان نتایج بهترین گزینه را پس از مقایسه انتخاب نمایند. همچنین در این سیستم امکان ارسال کالا به تمام نقاط ایران با استفاده از پست پیشتاز و سفارشی امکان پذیر است. بدین ترتیب که فروشندگان پس از اطلاع از فروش کالا، خودشان نسبت به ارسال کالا بر طبق انتخاب شما اقدام می نمایند. خوشبختانه در حال حاضر شرکت های پستی متعدد و معتبر در ایران فعالیت می کنند که کالا را از محل فروشنده تحویل گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن برای خریدار ارسال می کنند.

بخش عرضه شخصی: در این قسمت کاربران، امکان خواهند داشت تا محصولات و خدمات خود را برای سایر کاربران عرضه نموده یا تقاضای خرید آنرا آگهی نمایند. هر کاربر می تواند با رعایت قوانین درج شده در رابطه با عرضه مصول، کالا یا خدمت خود را به همراه مشخصات آن در نرم افزار درج نموده و پس از تایید کالا توسط قسمت پشتیبانی سایر کاربران قادر خواهند بود تا با وی تماس گرفته و در خصوص نوع کالا، قیمت و نحوه دریافت کالا مذاکره نمایند.

کالای فعال شده از 10 روز کاری تا یکماه فعال خواهد بود و عرضه کننده با استفاده از ایمیل دریافت کرده می تواند شخصا نیز نسبت به غیر فعال کردن آن اقدام نماید.

بخش طلا و ارز: در این قسمت آخرین نرخ اعلامی طلا و ارز اعلامی از سوی بانک مرکزی و اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران اعلام می گردد و در آینده ای نزدیک اطلاعات تکمیلی بیشتری به آن اضافه خواهد شد.

توجه نمایید که مجتمع فروشگاههای آدینه مارکت فروشنده، تهیه کننده یا تولید کننده کالا نیست و فقط ساماندهی فروشگاهها را بعهده دارد و بازاری است که در آن خریداران و فروشندگان به راحتی می توانند با یکدیگر تعامل نمایند ، لذا مسوولیت کلی کالای عرضه شده بر عهده فروشندگان خواهد بود.

User Reviews - ۱۰۵ Rates
3.8 from 5
5
4
3
2
1
behzad ganji
behzad ganji
۱۴۰۱/۰۲/۰۲
عالی
رضا
رضا
۱۳۹۴/۱۱/۱۰
خوبه ولی افتضاح چون میری توش می پره بیرون
arash
arash
۱۳۹۴/۱۰/۲۳
به درد نخور