نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی خرید
حجم ۱۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ مهر ۱۴۰۱
آترومن

آترومن

شرکت آهن ماشین توان آترود
نسخهٔ ۱۳.۷
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی خرید
حجم ۱۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ مهر ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

نرم افزار آترومن به تلاش شرکت فرآورده های نفتی آترود جهت رفاه حال مشتریان شرکت و تسهیل در امر سفارش گیری و ایجاد بستری مناسب جهت یک ارتباط پایدار و دوسویه تهیه شده است. استفاده از این نرم افزار در سه حالت امکان پذیر است : 

حالت اول: شما استفاده کننده محترم یکی از  مشتریان شرکت آترود هستید و با همان شماره موبایل خودتان که در اطلاعات مشتریان آترود ثبت شده است وارد نرم افزار شده اید.: در این حالت ضمن کسب  اطلاعات خاص محصول،  با آخرین خبرهای محصولات آترود آشنا شده و می توانید سفارشات خود را از طریق نرم افزار صادر نمائید. بدیهی است پس از اخذ سفارش از شما، پس از هماهنگی با شما، اشل جوایز جاری شرکت برای شما انتخاب می شود. همچنین از امکانات جدید نرم افزار آترومن نظیر معرفی خودروی شخصی، ثبت فاکتورهای لازم خودرو ، امکان یادآوری سرویس های خاص بر اساس تنظیمات شخصی، امکان جستجوی خودرو ، امکان ثبت و یادآوری تاریخ های مهم، امکان ثبت ساعت کاری و نمایش آن در نقشه اتوسرویس اطراف من جهت مشتریان و مصرف کنندگان نهایی محصولات آترود استفاده می کنید.

حالت دوم: شما استفاده کننده محترم اتوسرویس یا فروشگاه روغن موتور دارید اما یکی از  مشتریان شرکت آترود نیستید(یا مشتریانی که مشترک آترود هستند اما با شماره ای غیر از شماره تعریف شده در اطلاعات مشتریان وارد برنامه می شوند): در هنگام ورود به نرم افزار، از اینگونه مشتریان یکسری اطلاعات دیگر اخذ می شود (مثل عکس سردرب، کارت ملی و پروانه کسب) در صورت تائید این مشتریان در نقشه اتوسرویس اطراف من، نمایش می یابند.در این حالت، ضمن کسب  اطلاعات خاص محصول، با آخرین خبرها و آموزش های شرکت آترود آشنا می شوید.همچنین از امکانات جدید نرم افزار آترومن نظیر معرفی خودروی شخصی، ثبت فاکتورهای لازم خودرو ، امکان یادآوری سرویس های خاص بر اساس تنظیمات شخصی، امکان جستجوی خودرو ، امکان ثبت و یادآوری تاریخ های مهم، امکان ثبت ساعت کاری و نمایش آن در نقشه اتوسرویس اطراف من جهت مشتریان و مصرف کنندگان نهایی محصولات آترود استفاده می کنید.

حالت سوم: شما استفاده کنند نهایی(مصرف کنند محصولات آترود) هستید(در صورتی که مشتریان حالت دوم اطلاعات  خواسته شده را تکمیل نکنند ، به مشتری نوع سوم (مصرف کنند نهایی) تبدیل می شوند)در این حالت، ضمن کسب  اطلاعات خاص محصول، با آخرین خبرها و آموزش های شرکت آترود آشنا می شوید.همچنین از امکانات جدید نرم افزار آترومن نظیر معرفی خودروی شخصی، ثبت فاکتورهای لازم خودرو ، امکان یادآوری سرویس های خاص بر اساس تنظیمات شخصی، امکان جستجوی خودرو ، امکان ثبت و یادآوری تاریخ های مهم، امکان استفاده از  نقشه اتوسرویس اطراف من جهت مشتریان  استفاده می کنید.

بنابراین در هنگام ورود به نرم افزار یکی از سه حالت زیر قابل استفاده است: (کد معرف در صورت وجود ، شماره موبایل (بدن صفر) اتوسرویس یا فروشگاه می باشد و تنها یکبار قابلیت تعریف دارد)

ا لف) استفاده کننده از نرم افزار  اتوسرویس و یا فروشگاه است و مشتری  آترود می باشد(نوع1)

ب) استفاده کننده از نرم افزار  اتوسرویس و یا فروشگاه است و مشتری  آترود نمی باشد(نوع2)

ج) مصرف کننده نهایی(نوع3)

توجه کنید :اگر موبایل  ثبت نامی قبلا در لیست مشتریان آترود نباشد و شما خود را نوع 1 معرفی کنید سیستم شما را به نوع 2 تبدیل می کند .( برای ثبت نام در نوع 2الزاما باید اطلاعات عکس سردرب، کارت ملی و پروانه کسب را درج کنید، اگر این اطلاعات درج نشود شما به نوع 3 تبدیل می شوید). بنابراین:

مشتری نوع 1 دو حالت دارد :

1- قبلا ثبت نام کرده است و یا شماره موبایل ایشان در اطلاعات آترود صحیح ثبت شده است که نتیجتاً با حالت نوع یک و بدون مشکل وارد می شود.

 

2-شماره موبایل مطابق اطلاعات نیست، لذا سیستم ایشان را نوع 2 می داند.

مشتری نوع2 :

               مشتری نوع 2 باید اطلاعات عکس سردرب، کارت ملی و پروانه کسب را تکمیل کند ، اگر این عمل رخ ندهد ایشان به نوع 3 (مصرف کننده نهایی ) تبدیل می شود و اگر عکس ها تکمیل شود برای فعال شدن در نقشه باشد منتظر تائید نهایی آترود باشند.

مشتری نوع 3 :

             این مشتریان که مصرف کننده نهایی هستند می توانند از کلیه امکانات نرم افزار استفاده کنند.

2 - امکا نات مشترک:

2-1- امکان تعریف خودروی من: شما میتوانید از لیست موجود خودروی خود را در سیستم تعریف کنید و از آن در بخش های بعدی استفاده کنید. همچنین بر اساس اطلاعات موجود برخی از ویژگی های خودرو و محصولات آترود که مناسب آن خودرو است نمایش می یابد.

2-2- امکان تعریف دفترچه سرویس های خودرو ، با قابلیت یادآوری بصورت پیامک از طریق سیستم آترود و امکات تعویق زمان یاد آوری و خاتمه یاد آوری با قابلیت گزارش گیری و پیگیری آخرین تعمیرات

2 -3- امکان تعریف مشخصات تکمیلی   شامل تاریخ های مهم زندگی (تولد، ازدواج) و قابلیت یاد آوری، یک روز قبل

  2-4- امکان نمایش پیام های گذشته بعد از هر بار حذف و نصب نرم افزار

2-5- امکان اخبار و آموزش ها ، در قالب 4 قسمت تازه ها، آموزش ، فنی و ویدئو ها از آموزش ها و اخبار آترود لذت ببرید.

2-6- پیام ها: کلیه موارد ارتباطی ما با شما از این طریق است، سغی میکنیم در خصوص پیام ها در کمترین زمان ممکن پاسخگو باشیم.

2-7- در بخش خدمات : امکانات بسیار خوب دیگری وجود دارد که به مرور زمان تکمیل تر می شود: شبکه های اجتماعی، لیست شعبات و مراکز، صدای مشتری،نظر سنجی،راهنما،انتقال اطلاعات خودرو(در صورتی که خودروی خود را به فردی انتقال دادید می توانید با درج شماره موبایل طرف مقابل در این بخش، اطلاعات ثبت شده خودروی خود را بطور کامل به ایشان منتقل کنید تا لیست فاکتورها و هزینه های خودرو در سنوات گذشته ، به شماره موبایل ایشان متقل شود تا هر زمان که ایشان قصد داشتند با  موبایل تعریف شده ثبت نام کنند، اطلاعات را کامل داشته باشند)

3- امکانات اضافه شده مختص مشتری نوع الف(1)

3-1- امکان سفارش گذاری سریعتر و راحت تر در بخش فروشگاه با فیلتر پیشرفته و امکان ورود به کالاهای مشابه

3-2-  امکان تعریف موقعیت اتوسرویس یا فروشگاه جهت درج در نقشه

3-3- امکان ثبت تصویر سردرب،کارت ملی و پروانه

4-   امکانات اضافه شده مختص مشتری نوع ب(2)

4-1- امکان استفاده از نمایشگاه (کسب اطلاعات از محصولات آترود) قابلیت خرید ندارد

4-2- امکان تعریف موقعیت اتوسرویس یا فروشگاه جهت درج در نقشه

4-3- امکان ثبت تصویر سردرب،کارت ملی و پروانه

5- امکانات اضافه شده مختص مشتری نوع ج(3)

5-1- امکان استفاده از نمایشگاه (کسب اطلاعات از محصولات آترود) قابلیت خرید ندارد.

5-2-  امکان استفاده از قابلیت های اتوسرویس اطراف من.( با این گزینه اطلاعات اتوسویس ها و فروشگاههای اطراف شما نمایش می یابد و قابلیت تماس گرفتن با ایشان و مسیر یابی در نرم افزار وجود دارد. البته لازم به ذکر است که اطلاعات این بخش به مرور کامل تر می شود)

نکته: در صورتیکه پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید، پیامک فعالسازی نرم افزار آترومن را دریافت نخواهید کرد. برای حل این مسئله یکی از مراحل زیر را انجام دهید:

1- اگر مشترک همراه اول هستید عدد  2  را به شماره  8999  ارسال نمایید.

2- اگر مشترک ایرانسل هستید عدد  1  را به شماره  5005  ارسال نمایید.

3- اگر مشترک رایتل هستید یک پیامک خالی به شماره  800  ارسال نمایید.

دریافت پیامک های تبلیغاتی شما حداکثر ظرف 24 ساعت (یک روز کاری) فعال خواهد شد.

در صورت بروز مشکل با شماره زیر داخلی131 تماس بگیرید.

071-37327418-20

نظرات کاربران - ۲۴ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۰۴/۰۷
چرا کد ورود به سیستم نمیاد
محمد
محمد
۱۴۰۲/۰۳/۲۱
بسیار کاربردی و عالیست
یوسف زهراکار
یوسف زهراکار
۱۴۰۱/۰۸/۳۰
سلام من باید چطور ثبت نام کنم