نصب +۲ هزار
دسته‌بندی خرید
حجم ۱۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۳ مرداد ۱۴۰۲
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی خرید
حجم ۱۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۳ مرداد ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

در بازار رقابتی امروز و دنیای شگفت انگیز net working، بدون شک سازمانهایی موفق اند که نگاه عمیقی به خلاقیت ، نوآوری و چابکی داشته و همواره در مقابل تغییرات محیطی ، گامی منعطف، استوار و هوشمندانه را بردارند. ما در شرکت تامین کالای پیشرو ایرانیان در اپلیکیشن O’tamin توانسته ایم روشی نوین برای بازاریابی و فروش آنلاین به صورت عمده معرفی کنیم که بتواند نیاز واحدهای تولیدی برای فروش را به صورت سریع، گسترده، مویرگی و کم هزینه رفع کند.مواردی همچون

  • * عرضه محصولات با بهترین کیفیت
  • * عرضه محصولات با کمترین قیمت و کمترین سود حاصل
  • * هماهنگی‌ارسال محصولات به تمام فروشگاههای کشور در کوتاهترین زمان
  • * سیستم هوشمند پیگیری سفارشات و پاسخگویی
  • * پشتیبانی و پاسخگویی مستمر
  • * حذف محدودیت زمان و مکان در خرید

نتیجه استراتژی مدیریت این شرکت می باشد که سعی دارد با خلق بیشترین مزیت برای کلیه فروشگاهها و تامین رضایت حداکثری آنها موفقیت خود را با بهره گیری از روش‌های کارآمد ، محصولات با اصالت و ﺑﺎ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺑﺎﻻ در اﺧﺘﯿﺎر خریداران ﺧﻮد به صورت عمده ﻗﺮار دﻫﺪ.

ارزش ها:

این سایت و اپلیکیشن با تمرکز بر رفع نیازهای فروشگاههای سراسر کشور روش نوینی را برای بازاریابی و فروش آنلاین به صورت عمده معرفی می کند که میتواند نیاز بسیاری از واحدهای تولیدی برای فروش را به صورت سریع، گسترده و کم هزینه رفع کند و‌پر نتیجه نیاز فروشگاهها به ارتباط با تعدد زیاد بازاریابان را از بین برده و امکان سفارش لحظه ای همه کالاهای مورد نیاز خود را از تمامی تامین کنندگان تنها با استفاده از یک مرجع یعنی اپلیکیشن O’tamin( تامین کننده کالای پیشرو ایرانیان) فراهم می سازد. تامین کنندگان شامل شرکت های تولیدی، واردکنندگان و شرکت های پخش میشوند.

ماموریت:

مهمترین ماموریت این سایت و اپلیکیشن این است که با اهدافی نو و آرمان گرایانه و منحصر بفرد پا به عرصه تجارت دیجیتال نهاده است و تلاش می‌کنیم که در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بمانیم چرا یکی از مهمترین اصول ما پیش بینی اولویت‌های فروشگاهها و تامین کنندگان کالا در کوتاهترین زمان و فراتر رفتن از انتظارات آنها است.

نظرات کاربران - ۱۲۳ رأی
۲.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عسل
عسل
۱۴۰۲/۰۵/۳۰
بسیار عاااالی و کاربردی ،
ریحانه
ریحانه
۱۴۰۲/۰۵/۲۶
خیلی خوب شد و راحت میشه کار کرد
ali
ali
۱۴۰۲/۰۵/۲۶
عالیه