آموزش برنامه نویسی اندروید باaide

آموزش برنامه نویسی اندروید باaide

Version Full
+10
Active installs
Education
Category
5
MB
Size

توضیحات:
امروزه سیستم عامل اندروید به یکی از پر طرفدارترین سیستم عامل های روز دنیا تبدیل شده است و اپلیکیشن های بسیار زیادی هم برای این سیستم عامل ساخته شده است.
حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که بخواهید برای خود و به سلیقه خودتان یک نرم افزار اندروید بسازید.
و قطعاً به دو مشکل برخورد کرده اید:
2.نداشتن وقت کافی برای کاربا کامپیوتر یا حتی عدم دسترسی به کامپیوتر
1.هزینه بسیار بالای کلاس های آموزشی
اما دیگر نگران نباشید!!!،
و اینک
برای اولین بار در ایران!!!
انتظارها به سر رسید،دیگر برای برنامه نویسی اندروید نیاز به مطالعه ی کلی مقدمات و تعاریف دردسر دار ندارید،دیگر نیاز به کامپیوتر هم نیست!!! تمام کار باخود گوشی بوده و کامپیوتر هیچ نقشی در انجام کار ندارد.
آموزش کامل ساخت کتاب با AIDE هدیه ای است که ما امروز برای شما آورده ایم. در این مجموعه یاد خواهید گرفت که چگونه در عرض 1 روز به برنامه نویس اندروید تبدیل شوید،آن هم با هزینه ای بسیار کم. در این مجموعه سعی شده است که آموزش ها طوری تنظیم شوند که مبتدی ترین افرادهم بتوانند در کمترین زمان ممکن به یاد گیری برنامه نویسی اندروید بپردازند.تنها با پیمودن شش قدم فوق العاده ساده به برنامه نویس تبدیل خواهید شد و به راحتی میتوانید از آن کسب درآمد کنید.
راهنمای استفاده از نرم افزارهای معرفی شده:
پس از دانلود برنامه معرفی شده شماره٢ پسوندآن را بهzipتغییردهید،سپس آن را باز کرده واز پوشه یassets فایلgame.apkرا به جای ضمیمه دوم نصب نمایید.
لینک دانلود:
http://dc541.4shared.com/download/O6JSnjKt?tsid=20140324-184112-2a4daa90&lgfp;=9000&dsid;=40q212.1a6acd2147d5d9709c03171876eee5d4

logo-enamad logo-samandehi