جنگجوی پارسی

جنگجوی پارسی

نسخه ۱.۷
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۶۱
مگابایت
حجم

نبردی بزرگ میان شما و دشمن...


کاربران گرامی لطفاً توضیحات زیر را به صورت کامل مطالعه بفرمایید


 


نبردی بزرگ بین پارسیان و یونانیان در میگیرد. یونانیان با لشکری بزرگ به میدان می آیند و جنگی نابرابر در انتظار جنگجوی پارسی است.تمام یاران شما در این نبرد نابرابر کشته شده اند و شما تنها سرباز پارسی هستید که باید به تنهایی به مقابله با لشکر عظیم سربازان یونانی بروید...


آموزش بازی :


قبل از هر چیز به یاد داشته باشید که جنگجوی پارسی یک بازی کم حجم سه بعدی بی پایان رکوردی می باشدو شما باید رکورد بیشتری در کنار بازیکنان دیگر ثبت نمایید.بعد از ورود به بازی صفحه ی ثبت نام برای شما نمایش داده می شود. برای ثبت نام ابتدا نام و رمز عبور دلخواه خود را وارد نموده و دقت فرمایید که رمز را باید دوبار وارد کنید و در قسمت دوم تایید رمز می باشد.


بعد از ثبت نام تمام رکوردهای شما در بازی ثبت شده و امکان رقابت با سایر بازیکنان برای شما مهیا می شود.بازی جنگجویان پارسی دارای دو حالت مختلف جهت بازی میباشد. در حالت مقابله شما باید سربازان دشمن را کشته و امتیاز و سکه دریافت کنید. در حالت گریز بازی بر اساس مسافت طی شده می باشد. هرچقدر بتوانید از دشمن دوری کنید و در نهایت مسافت بیشتری را طی کنید سکه های بیشتری دریافت خواهید کرد. در هر دو حالت رکورد شما و همچنین برترین بازیکنان ثبت می شود و می توانید با سایر بازیکنان رقابتی جذاب داشته باشید.


شما هم از طریق بازی کردن و هم از طریق فروشگاه بازی می توانید سکه تهیه کنید و با سکه اسلحه های پیشرفته بازی را آزاد کنید و بتوانید رکوردهای خود را بالاتر ببرید.


تنظیمات و ویژگی های انحصاری بازی:


کنترل بازی : دارای دو حالت مختلف جهت کنترل بازی - هم بصورت تاچ کردن روی صفحه و هم از طریق سنسورهای گوشی با تکان دادن گوشی امکان جا به جای پلیر میسر می شود.


دو زبانه : دارای تنظیمات منوی تنظیمات پیشرفته جهت تعیین زبان به فارسی و انگلیسی.


کیفیت : امکان افزودن و کم کردن گرافیک بازی برای گوشی های قدیمی و جدید.


موسیقی :دارای صداگذاری منحصر به فرد و کیفیت صدای بالا و امکان قطع موسیقی و صدای بازی.


در منوی بازی راهنما بصورت کامل موجود می باشد و شما می توانید از آن استفاده کنید.


در صورتی که هر نوع ابهام و سوالی دیگری در بازی داشتید آن را از طریق ایمیل پشتیبانی با ما در ارتباط بگذارید.


farishgamesup@gmail.com


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


کلمات کلیدی:


جنگو - جنگ جوی پارسی - یونانیان - اکشن - شمیر - شمشیری- کوروش کبیر- کوروش - کوروش بزرگ - کوروش هخامنشی - جنگ های ایران - ایران - ایران و یونان - یونانی - برجام - بازی استراتژیک - بازی اکشن - بازی تاریخی - بازی خنده دار - بازی کمدی - بازیها - بازی ها - بازی ایرانی - بازی فارسی - بازی شمشیرزن - بازی شمشیر زن - تبر زن - تبر باز - تیر و کمان - تیرکمان - نیزه دار - نیزه ای - بازی خشن - بازی تاریخ

logo-enamad logo-samandehi