بازی رئیس جمهور

بازی رئیس جمهور

نسخه ۱.۲.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵
هزار
نصب فعال
شبیه‌سازی
دسته
۱۱
مگابایت
حجم


☆ بازی برگزیده کافه بازار در خرداد 96 و آبان 97


اگر رئیس جمهور بشی چه کار میکنی؟

همین الان بازی رو نصب کن و کارهایی که تو ذهنت داری رو انجام بده و به پیشرفت کشور کمک کن.

تمام قوانین بازی طبق قوانین واقعی و اصولی طراحی شده اند و سعی شده نزدیک به واقعیت طراحی شود.


در ضمن ما برای ارائه نسخه های جدید به نظرات شما نیاز داریم. لطفا با درج نظرات سودمند خودتون، ما رو در توسعه به روز رسانی های جدید همراهی کنید.


دوستان، این نسخه از بازی دارای ایرادات و کمبوداتی هست که به زودی در به روز رسانی های بعدی برطرف خواهند شد. لطفا ما را در مسیر توسعه بازی یاری نمایید.

امکانات بازی:

مدیریت وزارتخانه های کشور

مدیریت بخش های جغرافیایی کشور

مدیریت منابع حیاتی کشور

مدیریت شاخصه های تاثیرگذار در زندگی مردم

ساخت و ساز توسط وزارتخانه ها

خرید و فروش منابع

افزایش ظرفیت نگهداری منابع

افزایش سطح و رشد فرهنگی کشور

مشاهده جدول برترین رئیس جمهورها

کسب دستاوردها

تزریق سرمایه

کاری از گروه تیرنام

آیدی تلگرام جهت پشتیبانی: Tirnam@

کلمات کلیدی:

ریاست جمهوری - انتخابات - رئیس - رییس - جمهوری

در رسانه‌ها

بازی مدیریت ارقام | بررسی بازی رئیس جمهور

گروه تیرنام که بازی های مختلف و زیادی را در کارنامه خود دارد اینبار به سراغ ساخت بازی ای مدیریتی در ابعاد یک کشور رفته اند! در این بازی شما نقش رئیس جمهور کشور را ایفا میکنید و باید با استفاده درست از منابع مالی ، ذخایرسوختی و آب و غذا و همچنین ساخت مراکز حیاتی مانند دکل ها و پالایشگاه های نفتی ، اداره مالیات ، بانک ، دادگاه و… در بخش هایی از کشور که با جهت های جغرافیایی تقسیم بندی شده اند ، اسباب رفاه مردم ، کسب درآمد برای کشور و در کل پیشرفت یک کشور را فراهم آورید.

معرفی بازی: رئیس جمهور

بازی رئیس جمهور عنوانی ایرانی و محصول کمپانی تیرنام است. در این بازی شبیه‌سازی، شما باید در نقش رئیس جمهور کشور، دخل و خرج مملکت را طوری تنظیم کنید که کشور دچار بحران نشود. رئیس جمهور ایده جالبی دارد، اما متاسفانه گروه تیرنام که استاد خراب کردن ایده‌های خوب است، این‌بار نیز عنوانی متوسط و نه چندان جذاب را ارائه کرده است. با ما در ادامه همراه باشید.

بازی رییس جمهور

رییس جمهور بودن فکری که شاید برای هرکسی یه بار از ذهنش گذشته و هر کس برای خودش در سمت رییس جمهور بودن اتفاقاتی رو در رویاییش دیده ولی شاید کمتر کسی در دنیا رییس جمهور بودن رو به عنوان یک شغل تجربه کند شغل و مسئولیتی که بسیار سخت و در اصل زندگی ملت ها تاثیر گذار است.حالا این بازی این تجربه رو در اختیار شما قرار میده تا بتوانید یک کشور رو که در این بازی ایران است در اختیار بگیرید وبه سمت توسعه و پیشرفت حرکت بدید.

بررسی بازی رئیس جمهور - کشورت را سربلند کن!

در بازی رئیس جمهور شما تقریباً با بخش‌های زیادی سروکار دارید و به همین دلیل باید طراحی رابط کاربری به شکلی باشد که بتوانید به این بخش‌ها به آسانی دسترسی داشته باشید؛ می‌توان گفت در این عنوان این کار صورت گرفته است و سعی شده...

logo-enamad logo-samandehi