Protect & Defense: Tank Attack

Protect & Defense: Tank Attack

نسخه ۱.۳.۱۲
+۲ هزار
نصب فعال
استراتژی
دسته
۵۵ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

ژانر استراتژیک دفاع از برج. در اینجا شما در مقابل دشمنان زیادی که در حال دفاع از منطقه خود هستند، می‌جنگید. کنترل قدرتمندترین برج‌ها را به‌دست بگیرید تا تانک‌ها، هواپیماها، کشتی‌ها و سایر تجهیزات را متوقف کنید. منطقه نفوذ خود را بر روی نقشه‌های عظیم گسترش دهید و برج‌ و باروها را به درستی سامان دهید. سعی کنید در این جنگ سخت، با استفاده از استراتژی‌های مختلف، و نیز با تکیه بر مهارت‌های فردی و تاکتیکی خود، پیروز شوید. به یاد داشته باشید که در این بازی هر نبرد مانند یک نبرد شاهانه است! برج‌های شما اسباب بازی نیستند! بلکه برای نابودی هر بیگانه‌ای آماده‌اند!

این بازی دفاع از برج، به شما امکان می‌دهد تا دائماً واحدهای رزمی خود را بهتر کنید. پس از پیروزی در چند نبرد، یک سلاح جدید و مرگبار در اختیار خواهید داشت! این بهسازی به شما امکان می‌دهد تا با دشمن بسیار قوی‌تر مقابله کنید. در ابتدای بازی‌، سطح دشمنان شما از میمون‌ها یا بالن‌ها خیلی بالاتر نخواهد بود، اما در ادامه، آن‌ها هیولاهایی واقعی خواهند بود!

در بازی مکان‌های بسیار زیبایی وجود دارد. هر کدام منحصر‌به‌فرد هستند. جایی باید در جنگل بجنگید و جایی دیگر در بیابان. تنوع کارت‌ها نه فقط در ظاهر آن‌ها بلکه در تفاوت دشمنان نیز هست. بنابراین در وسط اقیانوس باید کاروان دریایی ناوهای هواپیمابر و قوی‌ترین ناوچه‌ها را متوقف کنید و در مجاورت کویر، ناوگان‌ هواپیماها را نابود کنید.

ویژگی‌های بازی:

- استراتژیک از نوع دفاع از برج (td)

- گیم‌پلی متنوع و جالب

- توانایی‌های مختلف بسیاری از واحدها و برج‌ها

- گرافیک روشن و زیبا

-۲۰ سطح هیجان‌انگیز

امیدواریم از بازی ما لذت ببرید!

نظرات کاربران

جان
۱۴۰۰/۰۷/۱۳
سخت که هسته دیگه قوی میشن خوبه
علی
۱۴۰۰/۰۲/۱۹
بازی خوبیه ولی خیلی سخت
amir
۱۴۰۰/۰۲/۱۵
بی نظیر 👍👍❤️
haaaaaaasan
۱۳۹۹/۱۲/۱۸
عالیه عالی
پادشاه مرگ
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
این بازی عالی هست حرف نداره
یوسف
۱۳۹۹/۱۱/۰۸
عالیه
بازی خوبی
۱۳۹۹/۱۲/۰۶
بازی عالی و سخت