Drone : Shadow Strike 3

Drone : Shadow Strike 3

نسخهٔ ۱.۲۵.۲۳۸
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۳۷۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
Drone : Shadow Strike 3

Drone : Shadow Strike 3

Reliance Games
نسخهٔ ۱.۲۵.۲۳۸
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۳۷۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی Drone Shadow Strike 3؛ شبیخون به دشمن از راه هوایی!

شرکت‌های سازنده‌ی بازی، بازی اکشن را با داستان‌های متنوع تولید و عرضه کرده‌اند. در این بازی‌ها گاهی باید با لشگری از زامبی‌ها بجنگید و گاهی باید بشریت را از دست غول‌ها نجات دهید. بعضی از بازی‌های اکشن داستان پرحرارت جنگی میان آب‌های اقیانوس را روایت می‌کنند و بعضی دیگر هم صحنه‌هایی از نبرد سربازان در موقعیت‌های مکانی مختلف را به‌تصویر می‌کشند.

همه‌ی آن‌ها با هدف شبیه‌سازی حس شیرین پیروزی و تجربه‌ی هیجان ساخته می‌شوند. بازی Drone Shadow Strike 3 یکی از محبوب‌ترین بازی‌های اکشن است که روایتی متفاوت از نبرد و جنگ دارد. در این بازی مسئولیت هدایت نبردهای هوایی را برعهده خواهی داشت؛ این کار اصلا ساده به‌نظر نمی‌رسد!

معرفی بازی Drone Shadow Strike 3

شرکت Reliance big UK private limited مهارتی خاص در ساخت بازی‌های هیجانی و ماجراجویی دارد. این مجموعه پیش از انتشار نسخه‌ی سوم Drone Shadow Strike بازی‌های دیگری هم در این حوزه ساخته که محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند.

Hunger games panem run، Real steel world robot boxing، Real steel boxing champion، Hotel transylvania2، Ultimate robot fighting و Zombie fighting champions از بهترین بازی‌های اکشن این شرکت هستند.

بازی Drone Shadow Strike 3 نسخه‌ی سوم حمله‌ی مخفی پهپاد است که آن را پس از موفقیت دو نسخه‌ی دیگر ساختند. در این بازی ابتدا نقش خلبانی ساده از نیروی هوایی را ایفا می‌کنی و با پشت‌سرگذاشتن مراحل بازی، به مقام فرماندهی نیروی هوایی می‌رسی.

پس از ورود به منطقه‌ی دشمن موقعیت‌های حمله، محل قرارگیری مهمات، راه‌های فرار و... را شناسایی کن. برنامه‌ای اساسی برای حمله به دشمن بچین و مهماتت را برای حمله آماده کن. به‌مرور زمان که در بازی پیش می‌روی، می‌توانی مهماتت را تقویت کنی و حملات پیشرفته‌تری را ترتیب دهی. در این بازی علاوه‌بر حمله به دشمن، باید مراقب شلیک موشک‌هایی باشی که تو را غافل‌گیر می‌کنند.

کلیدهای بازی Drone Shadow Strike 3

دوربین بازی، یک پادگان جنگی را از زاویه‌ی بالا نشان می‌دهد. تو در Drone Shadow Strike 3 کاملا حس یک جنگجوی نیروی هوایی را خواهی داشت که به نفرات دشمن و ادوات جنگی‌اش حمله می‌کند. روی صفحه‌ی نمایش بازی گزینه‌های مختلفی وجود دارد. بعضی از آن‌ها اطلاعاتی درباره‌ی بازی می‌دهند و بعضی دیگر کاربردی در جریان آن دارند.

به کمک کلیدهای zoom دوربین بازی Drone Shadow Strike 3 را روی هدف متمرکز یا از آن دور کن. پس از تعیین هدف، نوبت به انتخاب اسلحه‌ی مناسب برای حمله می‌رسد. در این مرحله می‌توانی قدرتت را به رخ دشمن بکشی و او را نابود کنی.

سلاح‌هایی که در اجرای بازی Drone Shadow Strike 3 داری، کاملا نامحدود هستند. با چند بار استفاده از این سلاح‌ها، خط مربوط به آن کوتاه‌تر شده و از رنگ زرد به قرمز تغییر می‌کند. برای استفاده‌ی مجدد از آن باید چند ثانیه صبر کنی تا خط نشان‌دهنده‌ی ظرفیت سلاح، دوباره پر شود.

درطول بازی، پیام‌هایی از طرف فرمانده‌ات می‌بینی که پایین صفحه‌ی نمایش ظاهر می‌شوند. این پیام‌ها تو را برای اجرای حمله‌ای استراتژیک در Drone Shadow Strike 3 راهنمایی می‌کنند. گوشه‌ای از صفحه‌ی بازی، ماموریت‌های تو در مرحله‌ای نوشته شده که در آن قرار داری.

با اجرای هر ماموریت عبارت Complete را می‌بینی. پس از به پایان رساندن همه‌ی ماموریت‌ها، پیروز میدان می‌شوی و به مرحله‌ی بعدی می‌روی. امتیازی که در آخر بازی می‌گیری، به عوامل مختلفی مانند تعداد سلاح‌های استفاده‌شده، تعداد دفعات حمله، زمان اجرای ماموریت و... بستگی دارد. با به دست آوردن امتیازهای بیشتر، شانست را برای قفل آیتم‌های کمکی Drone Shadow Strike 3 بالا ببر.

بخش‌های مختلف بازی Drone Shadow Strike 3

گاهی در بخش Event ماموریت‌ها و مراحلی را می‌بینی که با شرکت در آن‌ها امتیاز بیشتری نصیبت می‌شود. این بخش رویدادهایی عمومی را نشان می‌دهد که با هدف ارتقای سطح گیمرها طراحی شده‌اند. بخش اصلی بازی، Mission نام دارد.

با ورود به این قسمت، اسلحه‌هایت را انتخاب و بازی Drone Shadow Strike 3 را شروع کن. اگر مهمات و هواپیمای مناسبی نداشته باشی، موفقیت در مراحلDrone Shadow Strike 3 کمی سخت خواهد شد. برای دستیابی به هواپیمای مناسب و ارتقای آن سری به بخش Hangar بزن.

در این قسمت پس از انتخاب هواپیمای مناسب، می‌توانی مشخصاتش را مانند سرعت، مقاومت دربرابر آسیب، شتاب‌گیری و... بهبود ببخشی. در مرحله بعد باید موشک‌ها و سلاح‌هایی را انتخاب کنی که قدرت تخریب بالایی دارند. بخش Store برای کاربرانی طراحی شده که می‌خواهند زودتر به هواپیماهای مناسب و آیتم‌های کمکی بازی دست پیدا کنند.

ترفندهای بازی Drone Shadow Strike 3

گاهی بازیکنان آنقدر دچار هیجان بازی Drone Shadow Strike 3 می‌شوند که بدون وقفه به هدف شلیک می‌کنند. آن‌ها همه‌ی ظرفیت سلاح‌ها را به‌کار می‌گیرند. این موضوع زمانی ناخوشایند می‌شود که برای دفع حمله‌ی دشمن نیاز به استفاده از مهمات داری.

زمانی‌ که موقعیت پهپاد را برای حمله به دشمن تغییر می‌دهی، حتما به اختفای آن هم دقت کن. یادت باشد که هیچوقت نباید هواپیمای جنگی را در معرض دید دشمن قرار دهی. اگر دشمن موقعیت مکانی تو را پیش از حمله‌ی پهپاد به پادگان شناسایی کند، شانس کم‌تری برای موفقیت در بازی پیدا می‌کنی.

پس از ورود به صحنه‌ی نبرد، اجازه نده حواست با دیدن ادوات جنگی، مهمات و نیروهای دشمن پرت شود. فقط روی نابودی چیزهایی تمرکز کن که ماموریتش به تو محول شده است. گاهی می‌توانی با یک شلیک، دو هدف را با هم بزنی. برای مثال وقتی دو ماشین جنگی با فاصله‌ی کمی از هم پیش می‌روند، با یک شلیک همزمان نابود می‌شوند. در این حالت امتیاز بیشتری به دست خواهی آورد.

اگر می‌خواهی هدفی متحرک مانند ماشین‌ها یا سربازها را از بین ببری، حتما به فاصله‌ی زمانی شلیک تا برخورد به هدف دقت کن. این احتمال وجود دارد که علی‌رغم هدف‌گذاری نتوانی موفق شوی. همیشه روی سوژه و در قسمتی متمایل به جریان حرکتش شلیک کن تا از نتیجه‌ی‌ آن مطمئن باشی.

دریافت و نصب بازی Drone Shadow Strike 3

همان‌طورکه احتمالا خودت هم حدس زده‌ای، بازی Drone Shadow Strike 3 مانند بیشتر بازی‌های اکشن، حجم بالایی دارد. برای دانلود این بازی باید 337 مگابایت از فضای گوشی خود را خالی کنی. شاید حجم بازی کمی زیاد به نظر برسد؛ اما با توجه به کیفیت اجرای آن و گرافیکش، دریافت Drone Shadow Strike 3 از بازار ارزشش را دارد.

این بازی از نوع بازی‌های دیتادار است. البته با دریافت Drone Shadow Strike 3 از بازار نیازی به دریافت فایل جداگانه دیتا نیست. با کلیک روی گزینه‌ی دریافت و نصب بازی، فقط یک گام تا اجرای بازی Drone Shadow Strike 3 فاصله داری. پس از آن باید وارد بازی شوی و حساب‌کاربری بسازی.

سایت‌های مختلفی این بازی را ارائه کرده‌اند؛ بعضی از آن‌ها نسخه‌ی مود را هم به شما پیشنهاد می‌دهند. هرچند بازی Drone Shadow Strike 3 در نسخه‌ی مود تو را زودتر به مرحله‌ی نهایی می‌رساند و اجرای آن را راحت‌تر می‌کند؛ اما قطعا فرصت تجربه‌ی بازی در نسخه‌ی اصلی را از تو می‌گیرد. این نسخه‌ها همچنین احتمال وجود بدافزارها یا ویروس‌ها را روی گوشی بیشتر می‌کنند.

برای تجربه‌ی بازی Drone Shadow Strike 3 نیازی به اینترنت پرسرعت نداری. به‌بیان بهتر اجرای این گیم بدون نیاز به اینترنت ممکن خواهد بود. تجربه‌ی بازی اکشن آفلاین یعنی فرصتی برای رقابت با دیگر کاربران گیم وجود ندارد. شاید این ویژگی کمی ناخوشایند به‌نظر برسد؛ اما امکان دسترسی به بازی را در هر موقعیت مکانی و زمانی فراهم می‌کند.

سوالات متداول

بازی Drone Shadow Strike 3 تا کجا ادامه دارد؟

این بازی تا جایی پیش می‌رود که همه‌ی مراحل بازی را پشت‌سر بگذاری و از یک خلبان ساده به فرمانده‌ی نیروی هوایی تبدیل شوی.

چرا نسخه‌ی مود بازی Drone Shadow Strike 3 پیشنهاد نمی‌شود؟

با دریافت این نسخه و نصب آن، گوشی همراه خود را درمعرض ویروس و بدافزارها قرار می‌دهی. همچنین نمی‌توانی از نسخه‌ی اصلی بازی لذت ببری.

هر مرحله از Drone Shadow Strike 3 چگونه انجام می‌شود؟

در هر قسمت از بازی باید ماموریت‌هایی را انجام دهی تا به مرحله‌ی بعد برسی. اگر پیش از اجرای همه‌ی ماموریت‌ها، مورد حمله قرار بگیری، شانس موفقیت در آن مرحله را نخواهی داشت.
نظرات کاربران - ۱۱۷ رأی
۴.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
mehdi joon
mehdi joon
۱۴۰۳/۰۲/۱۰
والا مال من که دو بار باهاش بازی کردم اما دیگه بالا نمیاد☹☹☹
حامد
حامد
۱۴۰۳/۰۲/۰۷
خوب است
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۳/۰۲/۰۵
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بازیش عالیه اما تویه گوشیم بازی رو باز نمیکنه یکمی اجیب نیست