امروز حالت چطوره

امروز حالت چطوره

نسخهٔ ۶۳
+۲ هزار
نصب
پزشکی
دسته‌بندی
۳۲ مگابایت
حجم
امروز حالت چطوره

امروز حالت چطوره

پرشیا شبکه
نسخهٔ ۶۳
+۲ هزار
نصب
پزشکی
دسته‌بندی
۳۲ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

امروز حالت چطوره اپلیکیشنی است که به شما کمک می کند اطلاعات سلامت خود را ثبت کنید و بر روند تغییرات معیارهای عددی سلامت خود نظیر وزن، مقدار قند خون، فشار خون و ... نظارت کنید.

ثبت اطلاعات میزان قند خون و انسولین دریافتی در هر وعده روزانه و نمایش نمودار تغییرات آن و همچنین امکان نمایش دفترچه روزانه قند خون و اشتراک آن با پزشک یا مشاور شما از طریق اپلیکیشنهای اشتراک گذاری نصب شده بر روی گوشی یا تبلت، به افراد دارای بیماری دیابت کمک می کند تا روند بهبود خود را کنترل کنند.

ثبت فشار خون و ضربان قلب و نمایش نمودار تغییرات آن به همراه ثبت وزن روزانه و نمایش BMI شما از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن است.

ضمنا هر هفته با مقالات معلومات عمومی جدید، دانستنیهای قند خون و دانستنیهای فشار خون را با شما در میان می گذاریم.

برای حفظ سوابق شما در صورت تغییر گوشی یا تبلت شما، از اطلاعات شما به صورت آنلاین بکاپ گرفته می شود و می توانید از طریق نشانی https://howareyoutoday.ir بر روی وب به اطلاعات خود دسترسی پیدا کنید.

نظرات کاربران - ۳۰ رأی
۴.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
m
m
۱۴۰۱/۰۲/۰۸
سلام برنامه خوب و کاربردی ولی یهو میره الان دوروزه خارج شده و هرکاری میکنم خطا میده قبلا اینجوری میشد شماره موبایل رو وارد میکردم کل اطلاعات میومد ولی الان همش خطای سرور میده الان نظرها رو خوندم اپلیکیشن ۵۹ رو از کجا بیارم؟🤔🤔🤔
سما
سما
۱۴۰۰/۱۰/۲۳
سلام من این برنامه را قبلاً در گوشی دیگری داشتم بسیار راضی بودم منتها رو گوشی جدید نصب میشه ولی صفحه سفیده و هیچ آیتمی نمایش داده نمیشه
H,B
H,B
۱۴۰۰/۰۶/۲۹
عالی 👍🏻 👍🏻 👍🏻 👍🏻