قلعه: نبرد صلاح الدین

قلعه: نبرد صلاح الدین

نسخه ۱.۶.۷
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
استراتژی
دسته
۳۹
مگابایت
حجم

اثری متفاوت از سازندگان مجموعه بازی حریم، برترین بازی مردمی نهمین جشنواره وب و موبایل


"قلعه: نبرد صلاح الدین"، قسمت اول از مجموعه بازی استراتژیک قلعه، با گیم پلی متفاوت و نوآورانه نسبت به بازی‌های استراتژیک امروزه موبایل است که در دو بخش کلی آفلاین و آنلاین، روایت متفاوتی از نبردهای دوره زمانی جنگ‌های صلیبی را بازگو می‌کند. اگر مانند ما عاشق بازی معروف جنگ های صلیبی بودید امتحان کردن این بازی برای شما واجب است! ما سعی کردیم در یک گیم پلی و سبک جدید، با زنده کردن برخی نوستالوژی ها به نبردهای دوران جنگ های صلیبی بپردازیم!


به طور کلی بازی شامل سه بخش اصلی نبرد آزاد، بخش داستانی و بخش نبردهای آنلاین به همراه چند بخش فرعی مانند تالار مشاهیر، بخش ارتقا، حجره و... می‌باشد.


در بخش نبرد آزاد سعی کردیم با ایجاد مراحل متنوع در موقعیت‌های مکانی متفاوت از بصره و قاهره گرفته تا اورشلیم و بورت سودان حس واقعی نبرد‌های صلیبی برای همه تداعی شود. همچنین در بخش داستانی، به مقطع بسیار مهمی از دوران جنگ‌های صلیبی یعنی مبارزات صلاح الدین ایوبی در طی بیش از 30 مرحله پرداخته شده است. در بخش جذاب آنلاین نیز فرماندهان با استراتژی‌های متفاوت خود به صورت Real Time به مبارزه با یکدیگر و ارتقای رتبه خود در رنکینگ برترین لردها خواهند پرداخت!


* به این نکته حتما توجه کنید که اگر از اینترنت قوی بهره نمی برید به هیچ وجه وارد بخش "نبرد آنلاین" بازی نشوید و از سایر قسمت های آفلاین مثل نبرد آزاد و داستانی لذت ببرید.


ساخت بازی "قلعه: نبرد صلاح الدین" تا به امروز بیش از یک سال زمان برده است و تلاش های بسیاری در جهت هر چه بهتر شدن بازی انجام شده است، با این حال امیدواریم از بازی نهایت لذت رو ببرید... نیروهای جدید و امکاناتی که دوست دارید به بازی افزوده شود را حتما با ما در میان بگذارید! (کاندیداهای افزوده شدن تا به این لحظه: سرباز ویژه - قلاب سنگ داران - برده)


* هشدار: در صورت اقدام جهت هک بازی، با مشکل باز نشدن بازی روبرو خواهید شد و در اینصورت تمام امتیازات، مراحل ذخیره شده و... شما از بین خواهند رفت، ما در مقابل این اتفاق هیچگونه مسئولیتی نداریم.


اگر هر گونه مشکلی در بخش آنلاین یا ورود به این بخش داشتید با آیدی Castle_admin@ در تماس باشید تا فورا بررسی شود. (حتما از مشکل پیش آمده اسکرین شات بگیرید)


کانال ما در تلگرام برای دریافت کدهای هدیه الماس، اطلاعات جدید از بازی و... : MPGame@


صفحه اینستاگرام ما برای دریافت کدهای هدیه الماس : mp.game


.

logo-enamad logo-samandehi