جذب از طریق شکرگزاری

جذب از طریق شکرگزاری

نسخه ۱.۰.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

همان طور که میدانید قانون جذب یک قانون شناخته شده و جهانی است، در این کتاب سعی بر این بوده است تا از طریق سپاسگزاری از کائنات باعث سرازیر شدن نعمت به سوی خودمان شویم.

این کتاب تمریناتی برای هر روز دارد که از طریق آنها میتوان دید مثبتی به زندگی داشت و خیلی از نعمت هایی که داریم و از آنها غافلیم را ببینیم.

تمرینات روزانه کتاب باعث میشود کم کم مثبت اندیشی و دیدن نعمت ها جزوی از عادات در لحظه لحظه زندگیمان شود تا حتی برای آفتاب پس از روزی ابری، نم نم باران، پرواز پرنده ها، سایه ی درخت در گرمای تابستان، یا پیدا کردن تاکسی در روز بارانی، و حتی وجود تاکسی در سطح شهر و خیلی چیزهای دیگر سپاسگزار باشیم.

شاید شکرگزاری برای این چیزها در نگاه اول خنده دار بنظر برسد اما دیدن همین چیزهای به ظاهر ساده باعث آرامش ما خواهد شد. و شاید چند دقیقه ای ما را به دوران کودکیمان ببرد که از هر چیز کوچکی شاد میشدیم انگار تمام دنیا مال ماست!!!این برنامه به صورت پرداخت درون برنامه ای ارائه شده است.در حالت رایگان این برنامه بخش مقدمه و تمرینات مربوط به 5 روز اول ارائه شده است و با خرید برنامه میتوانید به تمرینات 28 روز دسترسی داشته باشید.دربارۀ برنامه:

● محیط کاربری زیبا و آسان

●قابلیت جستجو

● قابلیت تغییر فونتپشتیبانی فنی:

جهت پاسخگویی سریع‌تر، سوالات و پیشنهادهای خود را به ایمیل Raha.Riyahi@gmail.comبفرستید. به این ترتیب بهتر می‌توانیم خواسته‌ی شما را تشخیص دهیم.منابع:

سایت قانون جذب، دگرش، داستان های قانون جذب،...

logo-enamad logo-samandehi