1:011

1:011

نسخه ۱.۰۷۹
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۳۸
مگابایت
حجمدر رسانه‌ها

بررسی بازی 1:011

اولین قسمت از بازی موبایل 1:011 مقدمه‌ای برای داستان و ماجراجویی بزرگی است. قسمت اول از نظر شخصیت پردازی و روایت داستان در سطح خوبی قرار دارد و انتظار می‌رود این روند در قسمت‌های بعدی هم مشاهده شود. بااین‌حال بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین ایراد 1:011 سیستم مبارزاتی است که بسیار ساده و محدود طراحی شده است ...

معرفی بازی ۱:۰۱۱؛ ورود به دنیایی راز آلود

مهدی فنایی، سازنده این سری بازی که بین کاربران محوبیت زیادی پیدا کرده بود مدت‌ها پیش خبرهایی از انتشار عنوان جدید خود با نام 1:011 داده بود. عنوانی که به دلایلی نامشخص انتشارش به تعویق افتاده بود. حال پس از مدت‌ها انتظار سرانجام بازی 1:011 منتشر شده است. در ادامه به معرفی این عنوان قابل انتظار خواهیم پرداخت.

معرفی و بررسی بازی 1:011 - به سوی نور!

مهدی فنایی ، سازنده بازی جذاب و پر مخاطب 41148 این بار با یک بازی ماجراجویی، معمایی جدید به نام 1:011 داستان جدیدی را روایت می کند . قسمت اول بازی 1:011 که مقدمه و آغاز داستان جدید و متفاوتی خواهد بود . با ویوساید همراه باشید

نقد بازی ۱:۰۱۱ | سرزمین نور کجاست؟

در مجموع، ۱:۰۱۱ بیش از حد کوتاه است تا بتواند تجربه‌ای درخور قابلیت‌ها و پتانسیل‌هایش ارائه بدهد. نمادها در ۱:۰۱۱ چشم‌گیر هستند، اما فقط در همین سطح باقی می‌مانند و فراتر نمی‌روند. تقریبا همه چیز در قسمت اول این بازی فقط برای بودن، وجود دارد. هر چند که هنوز فرصت باقی‌ست و تازه آغاز راه است و می‌توان ۱:۰۱۱ را در ادامه راه به یک بازی خوب و البته ماندگار تبدیل کرد.

معرفی و دانلود بازی ایرانی 1:011 – از رویا تا نور

در بررسی ویجیاتو بخوانید که مهدی فنایی چطور از ساخته پیشین خود یعنی 41148 برای ساخت 1:011 بهره گرفته تا دوباره شاهد انتشار یکی از برترین بازی‌های ماجراجویی ایرانی باشیم. 1:011 تلفیقی زیبا از المان‌های سبک اکشن و نقش‌آفرینی است و برای دوست‌داران این سبک می‌تواند تجربه‌ای فوق‌العاده تلقی شود.


نظرات کاربران

smohammadha
۱۴۰۰/۳/۲۶
perfect
hamoyin
۱۴۰۰/۳/۲۴
عالیییه
mobina
۱۴۰۰/۳/۲۰
عالی بهتر از این بازی ندیده بودم
پندالانمارز
۱۴۰۰/۳/۱۹
به هیچ وج نصب نکنید
Abolfazl Akhlaghi
۱۴۰۰/۳/۸
عالی فقط اپیزود دومش رو زود تر بسازید
jarvis
۱۴۰۰/۳/۸
عالییییی
Mehdibunny
۱۴۰۰/۳/۶
در کل خوبه ولی به نظر من 41148 بهتر بود
mohammad
۱۴۰۰/۳/۵
یکم هنگ بود ولی در کل عالی بود
یاضامن آهو
۱۴۰۰/۳/۳
خوبه مرسی
امیر ملک
۱۴۰۰/۳/۲
عالی دو را بسازید
Amir Reza
۱۴۰۰/۲/۳۰
عالی
ارشک
۱۴۰۰/۲/۳۱
نمیخاید اپیزود ۲ رو بسازید؟؟؟؟؟
۱۴۰۰/۲/۳۰
عالی بود اما داخل مرحه ی ۲ من که داشتم میرفتم مرحله ی ۳ بهد از تله چجوری از دربازه ی قرمز رد شم