دوران (یادگیری انگلیسی با موسیقی)

دوران (یادگیری انگلیسی با موسیقی)

نسخه ۳.۱.۴
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۷
مگابایت
حجم

"🎵 یک عالمه آهنگ های انگلیسی و ترکیه ای"

خیلی از ما ها تو موقعیت های مختلف به موسیقی های خارجی گوش میدیم.

چه خوبه علاوه بر صدای خواننده متن اون آهنگ رو هم متوجه بشیم.

اون وقت هم آهنگ و حس خواننده رو بهتر درک می کنیم و هم باعث تقویت زبان انگلیسی مون میشه.

موسیقی ها هر هفته آپدیت می شوند. با یک بار اجرای هر موسیقی , دفعات بعد نیاز به اینترنت ندارید.

با ما در دوران جدید یادگیری زبان انگلیسی همراه باشید.


دوران رو در اینستاگرام دنبال کنید:   dorun.app@

کانال تلگرام دوران :   https://t.me/dorunapp

در رسانه‌ها

انگلیسیتو با موزیک تقویت کن!!

همانطور که می دانید زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است. یادگیری آن جز مهمترین مهارت هایی است که هرکسی در دنیای امروزی باید فراگیرد. بعضی افراد به صورت خود خوان و بعضی از طریق رفتن به کلاس های آموزشی به یادگیری آن می پردازند. در حالت خود خوان انواع روش ها و امکانات برای یادگیری وجود دارد که برای تثبیت زبان انگلیسی در حافظه نیز بسیار موثر است. دیکشنری ها، فلش کارت ها، تماشای فیلم به زبان اصلی و استفاده از نرم افزار های مختلف همه از جمله روش های تاثیرگذار است. علاوه بر موارد گفته شده اپلیکیشن دوران (یادگیری انگلیسی) نیز می تواند کمک آموزشی مناسبی برای شما باشد چرا که در کنار گوش دادن به موسیقی خارجی همزمان معانی آن ها را درک خواهید کرد. با یک نقد و بررسی دیگر از برنامه های زبان انگلیسی با ذره بین همراه باشید.

اپلیکیشن دوران:استارتاپی با شتابی آرام اما پیوسته (مصاحبه)

تیم پنج نفره دوران همگی به انگلیسی مسلط هستند! این یعنی اثربخشی اپلیکیشن دوران! برای آشنایی با استارتاپ دوران، مصاحبه ای با آقای قلی پور،از بنیانگذاران این اپ ترتیب دادم

آموزشی از جنس موسیقی

امروزه به دلیل حجم زیاد کاری و دغدغه های کاری و فکری ، بیشتر مواردی ک یاد میگیریم و به ذهن میسپاریم در حافظه کوتاه مدت ما ثبت میشوند و هیچ گاه وارد حافظه طولانی مدت ما نمیگردند . حالا چه برسد به زبانی جز زبان مادری . بسیاری از ما امروزه به فراگیری زبان خارجی از جمله انگلیسی میپردازیم. همین امر سبب میشود ساعاتی از روز را به مطالعه این زبان بیگانه اختصاص دهیم . از آنجایی ک فقط خواندن کافی نیست و باید موارد خوانده شده تثبیت شوند ما نیاز به راهکاری داریم . پس با ما در ادامه همراه باشید تا یکی از این راهکار ها را به شما معرفی کنیم .

logo-enamad logo-samandehi