متافیزیک و علوم ماوراء طبیعه 60

متافیزیک و علوم ماوراء طبیعه 60

نسخه v۱.۲
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۹۷۹
کیلوبایت
حجم

سلام.


قبل از هر چیز لازم به ذکر میدانم که به اطلاعتان برسانم که این کتاب حاصل ۱۳ سال تحقیقات من میباشد. در نوشتن این کتاب من تمامی جنبه ها را مورد ارزیابی قرار داده ام. نوشتن این کتاب چیزی حدود ۳ سال طول کشید! این کتاب به هیچ وجه کپی نبوده و تنها منبعی که میتوانید مطالب این کتاب را در آن پیدا کنید همین اپلیکیشن است! لطفا در ارزش گذاری محتویات این کتاب نهایت انصاف را مد نظر قرار دهید. بیش از یک دهه تحقیقات برای به ثمر نشستن این کتاب وقت گذاشته شده است! یک نسخه به زبان انگلیسی از این کتاب نزد موسسات آمریکایی Xlibris و Publish America میباشد که متاسفانه به دلیل تحریم ها فعلا قابل انتشار نمیباشد!


به شما قول میدهم پس از خواندن این کتاب هرگز آن را فراموش نکرده و همواره بهترین و هیجان انگیز ترین کتابی خواهد بود که در عمرتان خوانده اید. در این کتاب اسراری نهفته است، پس سعی نکنید گذرا این کتاب را بخوانید. در صورتی که با دقت این کتاب را بخوانید متوجه اسرار نهفته ای در متون این کتاب خواهید شد که زندگیتان را تغییر خواهند داد. کتاب "60" کتابی کامل در رابطه با متافیزیک و عوامل ماوراء طبیعه میباشد! این کتاب توسط موسسه های آمریکایی Publish America و Xlibris و دانشکده متافیزیک US Metaphysics University کاملا تایید شده است و تنها به دلیل تحریم ها نتوانستم این کتاب را در آمریکا به چاپ برسانم! کلیه محتوای این کتاب توسط علی بیک میرزایی محقق و نظریه پرداز متافیزیک نوشته شده است و در نوشتن این کتاب از هیچ گونه منبعی الهام گرفته نشده و هیچ گونه محتوایی کپی برداری نشده است! آنچه در این کتاب خواهید خواند تماما یافته های علی بیک میرزایی در طول سال ها تحقیق در رابطه با متافیزیک و عوامل ماوراء طبیعه میباشد. این کتاب به بررسی متافیزیک و عوامل ماوراء طبیعه از بعد علمی و به دور از هر گونه اراجیف خرافی پرداخته است.


عناوین اصلی این کتاب:


1 متافیزیک چیست؟


2 تاثیر متافیزیک بر زندگی ما


3 ابعاد جهان هستی


4 ابعاد در متافیزیک


5 دایره زمانی


6 تاثیر زمان و مکان بر متافیزیک


7 سکوت و ارتباط آن با متافیزیک


8 رابطه بین متافیزیک و عوامل ماوراء طبیعه


9 ارتباط با ارواح از طریق متافیزیک


10 سفر در زمان


11 پدیده دوگانگی


12 نفوذ به خواب دیگران از طریق متافیزیک


13 رابطه مستقیم قوه ذهن و متافیزیک


14 تسخیر انسان توسط متافیزیک


15 تسلط انسان بر متافیزیک


16 الهام از آینده توسط متافیزیک


17 برخورد و ورود به بعد پنجم


18 رابطه منطق و متافیزیک


19 حقیقت متافیزیک


20 قرینه زندگی (خطرناک ترین بخش متافیزیک)


امیدوارم پس از خواندن این کتاب با نظرات خود مرا در پیشبرد اهداف علمی هرچه بیشتر یاری کنید. منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهاداتتان هستم.


با تشکر: علی بیک میرزایی نویسنده، محقق و نظریه پرداز متافیزیک کتاب "۶۰"

logo-enamad logo-samandehi