تقلید اذان

تقلید اذان

نسخه v۱.۰
۵۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۴۸
مگابایت
حجم

+ با استفاده از این برنامه  و متد نوین  موجود در این اپلیکیشن ، در طی یک هفته با توجه به اذانهای جدید کشور به یک موذن عالی تبدیل خواهید شد . 


*************************************************************************


* کلیت نرم افزار :


نرم افزار قابل توسعه تقليد قرآن کريم، با زحمات  شبانه روزي و استفاده از تجارب اساتيد بنام قرائت در طی 2 سال طراحي و توليد شده است.با استفاده از اين متد آموزشي شما قادرید در حدود 6 ماه قاري قرآن شويد یا سبک منحصر به فرد قرائت خود را کشف نمائید و یا تلاوت خود را ارتقاء دهید .(همچنین این نرم افزار برای آموزش صوت و لحن با روشی جدید وپیشرفته معرفی میگردد)


* الگوریتم نرم افزار :


اين برنامه شبيه به يک سرور است که کلاينتهاي اين سرور برنامه هاي آندرويد ی هستند که شما در سه سطح از 4 قاري بنام قرآن و بدون هيچ سطحي از ساير قراء به صورت رايگان دانلود خواهيد نمود.


* کاربرد برنامه :


اين مجموعه به دو صورت خود آموز صوت و لحن قرآن کريم و دستيار تقليد معرفي شده است . هر فايل آندرويدي که شما دانلود میکنید درحقيقت تلاوتيست که در ده ها قسمت تقسيم بندي شده که در قالب يک نرم افزارآندرويد دراختيارتان قرار گرفته است . لذا هر برنامه ي آندرويد در واقع شبيه به نوار کاستي است که در بر گيرنده ي يک تلاوت حدوداً 45 دقيقه اي است .(اکثر تلاوت ها 45 دقيقه اي است)


 محتوای نرم افزار:
بيس کاریمان را چهار قاري ممتاز مصري شکل داده اند، استاد مصطفي اسماعيل،استاد منشاوي،استاد عبدالباسط،استاد  شحات محمد انور. براي هر قاري سه سطح برنامه ريزي شده که دانستن سطوح آسان و متوسط و سخت مد نظر يادگيري ما براي شما نمي باشد . فقط بايد به اين نکته توجه کنید که براي قاریان فوق از شماره 1 شروع کنيد و به ترتیب شماره هاي بالاتر را تمرين نماييد . مثلا ابتدا مصطفي اسماعيل (1-1)را تمرين نماييد سپس مصطفي اسماعيل (2-1) و همين طور روند افزايشي را ادامه دهيد . 


++ جهش قابل ملاحظه ی شما :


چنان چه جهش قابل ملاحظه اي داشتيد باپيشنهاد استاد مربوطه ،شماره هاي بالاتر و يا قاري ديگري را مورد فرآيند تقليد قرار دهيد یاباشماره ی 09365715074 تماس حاصل نماييد.(ما با اساتید بنام قرائت در ارتباط هستیم .)


++ دستور العمل برنامه تقلید قرآن کریم :


این دستور العمل بصورت کامل و دقیق در نرم افزار تقلید قرآن کریم گنجانده شده که شامل شش مرحله می باشد .بدلیل محدودیت های کمّی توضیحات در کافه بازار مجبور به حذف آن شدیم اما از اهمیت بسیار بالایی برخورد دارست به این دلیل که با متدهای روانشناسی تنظیم گردیده است .


++ویژگی های نرم افزار :


الف : نام هر مقام (دستگاه) قرآني با نام هاي : صبا،نهاوند،عجم ، بيات،سه گاه ،حجاز، رست با رنگ بندي يکسان در تمامي نوارها (فايل هاي آندرويد ديگر تلاوت ها، که از طریق این نرم افزار دهها فایل را رایگان دانلود خواهید نمود )قرار داده شده است .


ب : ما سعي نموده ايم پايه و بيس کارمان روي تلاوت هاي 4 استاد برتر قرآن کريم باشد . استاد مصطفي اسماعيل،استاد شحات محمد انور،استاد منشاوي و استاد عبد الباسط . که هر کدام در سه دسته آسان ، متوسط و سخت طراحي و توليد گريده است .


ج : تلاوت ساير اساتيد و تلاوتها در آپديت هاي بعدي طراحي خواهد شد . لذا شما بايستي بنا بر ميزان نياز و پيشرفت خود ماهانه به طور معمول اول هر ماه نسخه ي جديد اين نرم افزار را آپديت نماييد.(حجم نرم افزاراصلی که ماهانه رایگانآپدیت خواهید نمود زیر10 مگابایت است)


د : تلاوت های قاریان بنام ایرانی نیز در این مجموعه با همان الگوریتم مورد نظر گنجانده شده است .


*+*+ شعار همراه با عمل نرم افزار :


« چهار مزیّت در چهار مرحله »


اگر به این چهارمرحله واقعاعمل کنبد ما به شما تضمین میدهیم کیفیت های تلاوت خودتان را بطور ملموس احساس نمایید که چهار مزیت ذیل را به همراه خواهد آورد .این چهار مرحله عبارتند از : 1- عمل به دستورالعمل بصورت دقیق .2- تمرکز حواس بصورت تک نفره یا همراه استاد یا در کلاس آموزش قرآن .3- روزانه به مدت 2 ساعت تمرین کردن با نرم افزار و بهتر است برای تسلط بیشتراز هدفون و یا هندزفری استفاده نمایید و اگر از بهره مالی خوبی برخوردار هستید از نرم افزار گاراج باند معروف گوشی های آیفون برای بالابردن ارتقاء سطح کیفی تمرینات خودتان استفاده نمایید . 4-عجله نکردن و حوصله و صبر فراوان . نتیجه :امید به خدا انشاء الله شما به طور متوسط ظرف 6 ماه ،  قاری ممتاز قرآن کریم خواهید شد .


و اما چهار مزیت این نرم افزار :


1- بازدهي بسيار بالادر زمان يادگيري و کيفيت آموزش .
2-آموزش مقامات قرآني با شيوه اي نوين .
3-انس بيشتر با کلام وحي از جهت دسترسي راحت به گوشي هاي هوشمند.
4-مورداستفاده براي اساتيد در کلاسهاي صوت و لحن .

logo-enamad logo-samandehi