مقام های قرآنی

مقام های قرآنی

نسخه ۲.۱
هزار
نصب فعال
مذهبی
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

لطفا مطالب زیر را به دقت بخوانید.

بحمدالله در عصر حاضر به علت رشد روز افزون اشتیاق نوجوانان و جوانان به کسب علوم قرآنی از جمله علم صوت و لحن ، افراد زیادی را برآن داشته تا اقدام به تولید آموزش های مختلف چه به صورت مکتوب و چه به صورت نرم افزاری کنند. بنده نیز با علم اندک خود اقدام به تولید این برنامه نموده ام.

از آنجایی که حلال بودن درآمد حاصل از فروش این برنامه بسیار برای من مهم است لذا تقاضامند هستم توضیحات زیر که به صورت کامل درباره نرم افزار داده شده است را به دقت بخوانید سپس اقدام به خرید نرم افزار کنید.

این برنامه شامل آموزش فرازهایی از مقام های اصلی (بیات ، رست ، سه گاه ، نهاوند ، عجم ، حجاز ، صبا) می باشد که توسط دو قاری معروف ، شحات محمد انور و مصطفی اسماعیل ، اجرا میشود.

کاربر با ورود به برنامه و انتخاب مقام و سپس قاری مورد نظر ، به صفحه ای وارد می شود که فرازها در سه دسته قرار ، جواب و جواب الجواب تقسیم بندی شده اند و می توان هر کدام را به تفکیک گوش کند.

لازم به ذکر است این برنامه شامل قرائت کامل نمی باشد و هر مقام به تفکیک ذکر شده دارای فرازهایی به طور میانگین 20 تا 30 ثانیه ای ، دارای جنبه آموزش مقام ها می باشد.

و در آخر باز تاکید دارم که اول اطلاعات برنامه را بسنجید بعد اقدام به خرید کنید تا حقی بر گردن بنده نباشد.

ومن الله التوفیق

logo-enamad logo-samandehi