قانون آیین دادرسی کیفری92+اصلاحات94

قانون آیین دادرسی کیفری92+اصلاحات94

نصب از بازار
۵۰۰۰ تومان
+۲۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۷۰۴
کیلوبایت
حجم

تخصص افتخار ماست.

تیم وکلا با کادر مجرب و زبده در جهت ارتقای اطلاعات حقوقی برای کلیه افراد اعم از حقوقیون و سایرین ، این برنامه ها را تدوین میکند .

برای دیدن سایر برنامه های   تیم وکلا   لطفا بر روی تیم وکلا درج شده زیر عنوان برنامه کلیک کنید و یا در فاصله بین درج نظر و توضیحات این برنامه در قسمت برنامه های دیگر توسعه دهنده ، سایر برنامه های تیم وکلا را مشاهده فرمایید.
این برنامه شامل :  (  کاملترین  )    قانون آیین دادرسی کیفری

قانون آیین دادرسی کیفری مصوب 1392
قانون آیین دادرسی جرایم نیروهای مسلح مصوب 1393


دادرسی الکترونیکی


قانون آیین دادرسی جرایم رایانه ای


قانون آیین دادرسی جرایم اشخاص حقوقی


سایر مقررات


 


با آخرین اصلاحات مصوب 1394

میباشد .

لازم به ذکر است که قانون آیین دادرسی جرایم نیروهای مسلح مصوب 1393 ( ادامه ) قانون آیین دادرسی کیفری مصوب 1392 میباشد و جدا از هم نیستند و با هم قانون آیین دادرسی کیفری 92 را تشکیل میدهند و قانون آیین دادرسی کیفری از ماده 570 خاتمه و از ماده 571 قانون آیین دادرسی جرایم نیروهای مسلح مصوب 1393 را شامل میشود.در آزمونهای وکالت و ارشد جزا نیز این قانون با هم ملاک سوالات خواهد بود.


 


مضافا اینکه قانون آیین دادرسی کیفری مصوب 1392 قبل از اجرایی شدن آن در تیرماه 94 دستخوش اصلاحاتی شده مانند ماده ای تبصره آن حذف شده یا مطالب ماده اضافه شده یا تبصره اضافه شده . حال تیم وکلا کلیه اصلاحات را اعمال کرده است.منابع :
در خود برنامه درج شده است.


 


کلمات کلیدی :


قانون - آیین دادرسی - حقوق- وکالت - کارشناسی ارشد حقوق - قضاوت - سردفتری - مشاوران - قوانین - وکیل - حقوقی - کیفری - جزایی - قضایی - ماده 187 - قوانین - ماده قانونی - دادگاه - دادگستری - مرجع قضایینظرات کاربران

امین
۱۳۹۴/۰۴/۲۶
عالیه
امید.اصفهان
۱۳۹۴/۰۴/۱۶
عالیه.واقعادستتون دردنکنه.این برنامه رولازم داشتم.چون اصلاحیه والحاقیه هاش بالغ بر50موردهست....قیمتش هم خوبه بصرفه هست. لایــــــک طلایے