Lep's World 3 🍀🍀🍀

Lep's World 3 🍀🍀🍀

نسخه ۳.۴
۲۰۰
هزار
نصب فعال
امتیازی
دسته
۳۹
مگابایت
حجم

در جستجوی طلا

بازی Lep'sWorld3 را دانلود نمایید و در ماجراجویی Lep شرکت کنید. شیطان بزرگ همه‌ی طلا و افراد روستا را دزدیده است و تنها Lep توانسته فرار کند. در مسیر خود سکه‌ها را جمع و از موانع عبور نمایید. این بازی دارای محیط شاد و زیبایی است که برای کاربر جذاب خواهد بود.

ویژگی‌ها:
- کنترل آسان بازی
- دارای محیط شاد و زیبا
- دارای بیش از ۱۲۰ مرحله
- گرافیک زیبا با رزولوشن بالا
- دارای ۵ دشمن سرسخت در پایان بازی

در رسانه‌ها

تلاش برای نجات دهکده - LepsWorld3 زیر ذره بین

معمولا سکو بازی یا همان بازی های پرشی گیمرهای زیادی را به سمت خود جذب می کنند و حتی میتوان گفت قبل از فراگیر شدن تلفن های هوشمند نیز این نوع بازی ها طرفداران بسیاری داشتند. به همین دلیل است که با وجود انواع مختلف بازی های موبایلی هنوز هم توسعه دهندگان زیادی به فکر ساخت نمونه های جدیدتر و خلاقانه تری از بازی های پرشی هستند. یکی از قدیمی ترین بازی های این سبک که هنوز هم محبوبیت خود را حفظ کرده است ماریو یا همان قارچ خور مشهور و خاطره انگیز است. بازی LepsWorld3 که در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت شباهت های زیادی به ماریو دارد و شاید یکی از دلایل محبوبیت آن نیز همین موضوع باشد. اگر به انجام بازی های این سبکی علاقه مندید در ادامه برای بررسی LepsWorld3 با ذره بین همراه باشید.

معرفی بازی موبایل Lep’s World 3

اگر از طرفداران مجموعه Super Mario باشید، احتمالا با Lep’s World 3 ارتباط برقرار می کنید. این بازی شباهت زیادی با عناوین سری ماریو دارد، اما قهرمان اصلی اش یک پیرمرد کوتوله ریش دار، با دماغ قرمز، گوش های دراز و یک کلاه سبز رنگ است! ...

logo-enamad logo-samandehi