<۱۰
نصب فعال
پزشکی
دسته
۴
مگابایت
حجم

معرفی سامانه:

باتوجه به رشد روزافزون استفاده مردم از سیستم های آنلاین و افزایش سرعت زندگی، خدمات در جامعه نیز می بایست بر این اساس صورت گیرد.

شرکت ایده پردازان نوآور آرنیکا (اپنا)  قصد دارد تا امر معرفی، شناسایی و مراجعه به پزشک و انجام خدمات درمانی را برای جامعه پزشکان و بیماران سهولت داده تا بیماران ساعات متمادی در انتظار مراجعه به پزشک نباشند. پزشکان نیز علاوه بر اینکه محیطی جهت معرفی تخصص و خدمات خود به مردم را در اختیار دارند، با استفاده از این نرم افزار، برنامه ریزی، نظم و سهولت نبوت دهی محیط کار خود را بهبود خواهند داد.


کاربران گرامی و عزیز با استفاده از این سامانه می توانند لیست و اطلاعاتی از تمام پزشکان شهر خود بدست آورند و بدون نیاز تماس یا مراجعه به پزشک از زمان های حضور پزشک در مطب اطلاع پیدا کرده و درخواست ویزیت خود را ثبت کنند و بدون اتلاف وقت راس ساعت خواسته شده توسط پزشک ویزیت شوند و همچنین پزشکان، بستری برای معرفی خود و خدمات خود به شهروندان در دسترس دارند.
با توجه به سیاست های شرکت برنامه برای پزشکان محترم تا ماه های آتی رایگان می باشد، پس از آن بصورت شارژ ماهانه قابل استفاده می باشد.

logo-enamad logo-samandehi