آموزش نرم افزار PLC

آموزش نرم افزار PLC

نسخهٔ ۱.۰
۱۰۰۰ تومان
+۱ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۸ مگابایت
حجم
آموزش نرم افزار PLC

آموزش نرم افزار PLC

احمد نوبهار
نسخهٔ ۱.۰
۱۰۰۰ تومان
+۱ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۸ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

مخصوص دانشجویان، مهندسان و مدرسان رشته های زیر گروه برق، الکترونیک، کنترل، مهندسی پزشکی و مخابرات


یکی از سوالاتی که در مصاحبه های استخدامی از شما پرسیده می شود، مهارت شما در زمینه ی خاصی است، اینکه علاوه بر مدرک تحصیلی که همه دارند، چی بلدید؟؟؟


در رشته ی برق، یکی از مهمترین مهارت ها، آشنایی با اتوماسیون صنعتی و مباحث مربوط به PLC است. اگر شما در این زمینه کار هم نکنید اما به وفور در تجهیزات صنعتی و کارخانه ها با آن برخورد خواهید نمود.


همانگونه که اطلاع دارید، ساختن اپلیکیشن های تخصصی نیاز به وقت و انرژی بسیار زیادی دارد، وکمبود منابع در این زمینه کاملاً مشهود است، زیرا بازار هدف این اپلیکیشن ها نسبت به اپلیکیشن های عمومی بسیار محدودتر می باشد.


بعد از مدت ها که تصمیم داشتم در این زمینه کار درخور و شایسته ی هموطنان عزیزم ارائه دهم، بالاخره این فرصت نصیبم شد، امیدوارم این برنامه، باعث شود که در این عرصه هم رقابت ایجاد شود و هر روز شاهد برنامه های مفید و فوق العاده در زمینه های تخصصی باشیم.


این برنامه، و دو برنامه ی دیگر که به زودی ارائه می شوند، شما را با دنیای اتوماسیون صنعتی و PLC به طور کامل آشنا خواهد نمود، در این برنامه تمرکز ما بر روی کار با نرم افزار Simatic manager بوده است، که بیش از 80% از سهم بازار PLC در کارخانجات ایران را در دست دارد.


علاوه بر آشنایی با PLC، به دلیل تمرکز ما بر روی جزئیات، شما با تمرین، تکرار و تلاش می توانید به PLC مسلط شده و پروژه های سطح متوسط و پیشرفته تر را به طور کامل انجام دهید.


این برنامه با قیمت بسیار پایینی عرضه شده است تا اکثر مخاطبین بتوانند از آن استفاده نمایند و با نظرات خود ما را در بهبود آن کمک نمایند.


به زودی اپلیکیشن شناخت سخت افزار PLC و همچنین اپلیکیشن آموزش برنامه نویسی PLC در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.


با تشکر


احمد نوبهار

نظرات کاربران - ۲۴ رأی
۴.۹ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
وحید
وحید
۱۳۹۴/۰۶/۲۵
بسیار عالی,هر بخش توضیح کاملی داره.
جلال
جلال
۱۳۹۴/۰۶/۱۶
خیلی خوبه
رضا صمدی
رضا صمدی
۱۳۹۴/۰۶/۱۵
بسیار عالی موفق و مؤید باشی مهندس دوست قدیمی شما :رضا صمدی طرقبه
Paxit